“Νοστιμιά και θέα”

Ταβέρνα Κουφογιάννης
Περιγραφή: Ξεκινάμε την μέρα μας με πρωινό και καφεδάκι στο αίθριο μας ή στις ξαπλώστρες της παραλίας, συνεχίζουμε το μεσημέρι με φρέσκο ψάρι ή κρέας συνοδεία κρασιού ή ούζου. Πίνουμε τον απογευματινό μας καφέ δίπλα στο κύμα απολαμβανοντας την θέα της ήρεμης θάλασσας και συνεχίζουμε το βράδυ μας με γευστικές αποδράσεις κρεατικών ή θαλασσινών.
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021

Πεντανόστιμο φαγητό, άψογη εξυπηρέτηση, γελαστό και ευγενικό προσωπικό. Μια πολύ καλή επιλογή για το καλοκαίρι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Vasiliki95-k

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019

Τα έχει όλα, αν και σε ένα από τα πιο απομονωμένα παραλιακά χωριά της Κρήτης. Ικανοποιητικές μερίδες, γευστικές, φρέσκες τοπικές γεύσεις, θαλασσινά ημέρας, οικονομικές τιμές, καλοσυνάτοι ζεστοί και ήρεμοι άνθρωποι....ιδανικό για οικογένεια, βάλσαμο στην απομόνωση της, κατά τα άλλα, πανέμορφης περιοχής της Σιδωνίας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, KOSTASTRAVELLER73
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2019

Πρώτη φορά στα μέρη σας και είμαστε πολύ ενθουσιασμένοι. Πεντακάθαρα νερά και παραλία. Το μαγαζί πάνω στην άμμο.
Η πιο χαμογελαστή καλημέρα, με τον καλύτερο καφέ.
Μπράβο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Giorgos M
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαΐ σε καλές τιμές στο καλύτερο μέρος! Ελληνική κουζίνα που μπορείς να βρεις φρέσκα ψάρια με τη παραλία μπροστά στα πόδια σου!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Tasos L
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να προτοπει κανείς ο καφές; ο καλύτερος, τα φαγητά; υπέροχα, η ατμόσφαιρα; τέλεια. Μπορείς να τα συνδιασεις όλα μπάνιο καφέ φαγητό και όλα στον καλύτερο βαθμό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Άννα Π

Ταβέρνα Κουφογιάννης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σιδωνία, Νομός Ηρακλείου

Ταβέρνα Κουφογιάννης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!