“Θεσπέσια πιάτα, καθαρά, γευστικά και πεντανόστιμα!”
Κριτική για: Λουτρών 33

Λουτρών 33
Περιγραφή: Το μεζεδοπωλειο μας ειναι στο κεντρο της πολης του Λαγκαδα, παρεχει ολα τα ειδη μεζεδων,κρεατικων αλλα και θαλλασινων. Ολες μας οι πρωτες υλες ειναι απο επαγγελματιες της περιοχης.
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θεσπέσια πιάτα, καθαρά, γευστικά και πεντανόστιμα! Ωραίο περιβάλλον, γρήγορη εξυπηρέτηση και εξυπηρετικό προσωπικό! Θα το ξανά προτιμήσω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Kostas_Spanos79
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απολαύσαμε ένα εξαιρετικό γευμα στο μεζεδοπωλείο Λουτρών 33. Όλα τα πιάτα μας χάρισαν υπέροχες γευστικές απολαύσεις! Το ένα καλύτερο από το άλλο! Δοκιμασαμε εξαιρετική χοιρινή μπριζόλα με λάδι τρούφας τεραστίων διαστάσεων, ζουμερη χωριάτικη σαλάτα, φέτα με φύλλο κρούστας και μέλι και ωραίο κρασί. Πολύ καλές τιμές και άριστη εξυπηρέτηση. Να πάτε, αξίζει!

1  Ευχαριστούμε, paskalis

Λουτρών 33: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαγκαδάς, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Λουτρών 33: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα