Tripadvisor
Μαλακάσα
Αναζήτηση

“Μας την χάλασε στο τέλος...”
Κριτική για: Το Συντριβάνι

Το Συντριβάνι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Σάββατο μεσημέρι. Όταν πήγαμε, ένα ζευγάρι, υπήρχε ελεύθερο μόνο ένα τραπέζι για τέσσερις. Μάλλον απρόθυμα μας το πρότεινε ο υπεύθυνος, προφανώς γιατί θα προτιμούσε να του πιάνανε το τραπέζι περισσότεροι! Ίσως αυτός να ήταν ο λόγος που μας τιμώρησε στο τέλος, αποκλείοντας μόνο εμάς από όλο το μαγαζί από το κέρασμα... Το αποτέλεσμα ήταν να μας χαλάσει λίγο την διάθεση και να μη θέλουμε να ξαναπάμε εκεί όχι μόνο οι δυό μας, αλλά ούτε και με όλο μας το σόι. Κρίμα, γιατί το φαγητό ήταν πολύ καλό, και οι τιμές φυσιολογικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Smeh40003

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερό μπιφτέκι !!! Ωραία μερίδα σε χορταίνει ! Το καλύτερο ήταν τα 3 διαφορετικά γλυκα που μας έφεραν στο τέλος ! Καζαν ντιπι , πορτοκαλοπιτα και τιραμισού !!! Αν και δεν είμαι φαν για γλυκο ήταν παρά πολύ νόστιμα . Τιμές οκ , θα ξανά παω σίγουρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, aspag2015
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη Σάββατο μεσημέρι ,το μαγαζί είχε πολύ κόσμο. Η εξυπηρέτηση αμεση. Κατάλογος με αρκετές επιλογές κ τιμές ικανοποιητικές! Οι μερίδες επίσης καλές. Οι πατάτες είχαν παραπάνω λάδι κ το μπιφτέκι αλμυρό,οι μόνες μου ενστάσεις. Γενικά αν περάσω πάλι από Μαλακάσα θα ξαναπάω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, 961giorgoss
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2019

Πολλά βήματα προόδου κυρίως στην εικόνα του εστιατορίου και παράλληλα πίστη σε κάποιες βασικές αρχές όπως είναι το φιλικό σέρβις, το σπιτικό φαγητό και οι καλές τιμές. Χαιρόμαστε για εσάς.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, shadowplays89
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2019

Εξαιρετικο φαγητο, θέση μαγαζιού, εξαιρετικό σέρβις!!! Όλα προσεγμένα και πεντανόστιμα!! Στα συν οι καλές τιμές!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Athina T

Το Συντριβάνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πολυδένδρι, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Πολυδένδρι, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Το Συντριβάνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!