“Εξαιρετικη Οικογενειακή Ταβέρνα ”
Κριτική για: Ταβέρνα Λασπιά

Ταβέρνα Λασπιά
Περιγραφή: Η ταβέρνα μας είναι μια οικογενειακή επιχείρηση που λειτουργεί από το 1976 όπου θα βρείτε ελληνική παραδοσιακή κουζίνα με ντόπια φρέσκια κρέατα, μεγάλη ποικιλία ορεκτικών και πάντα σε φιλικές τιμές. Η ταβέρνα μας διατίθεται για εκδηλώσεις.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Η ταβέρνα του Λασπιά, στον δρόμο για Λυγαρια, είναι μια εξαιρετική επιλογή, φάγαμε καταληκτικο και τρυφερό αρνάκι στην γάστρα και γλυφαμε τα δάχτυλα μας. Ο κύριος Αλέκος υπέροχος οικοδεσπότης, σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, dimitriosa680

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

ΡΕΒΕΓΙΟΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ!
Απογοήτευση το φαγητό,αλλά κυρίως η μουσική!!´Ενα άτομο δεν είναι δυνατόν να κάνει πρόγραμμα πρωτοχρονιάς...Το κλαρίνο (guest star)απογοητευτικό!!!
Δεν θα ξαναπάμε τέτοια μέρα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _A3909ZA
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικό προσωπικό, γρήγορη εξυπηρέτηση, πολύ ωραίες πίτες, καταπληκτικό χοιρινό κότσι με πατάτες στη γάστρα, ικανοποιητικές τιμές. Θα ξαναπήγαινα σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, nikos1452
Ο/η ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Λασπιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Νοεμβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια,ελπίζουμε την επόμενη φορά να σας "αναγκάσουμε"να μας βαθμολογήσετε με άριστα!

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από 1,5 ώρα καθυστέρηση ήρθε ο σερβιτόρος και μας είπε να αλλάξει την παραγγελία γιατί δεν έχει μπιφτέκια!! Κρίμα γιατί κατά τα άλλα είναι ωραίο περιβάλλον!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, 115kostask
Ο/η ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Λασπιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ κ.Kosta K έχετε απόλυτο δίκιο,η εξυπηρέτησή΄μας ήταν πολύ κατώτερη της φήμης μας και των δυνατοτήτων μας και σας ζητούμε συγνώμη γι'αυτό.Δυστυχώς μας έλειψαν δύο βασικά στελέχη λόγω ανωτέρας βίας,εύχομαι να μην ξανασυμβεί και ελπίζω να μας δώσετε την ευκαιρία να επανορθώσουμε.

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2018

Πολύ φιλικό περιβάλλον με γευστικότατα φαγητά!
Θα ξεχωρίσω το πεντανόστιμο, ζουμερό και αφράτο γεμιστό μπιφτέκι και το τυροστρυφτάρι!!
Δοκιμάστε τα οπωσδήποτε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, sofiamariapapa0
Ο/η ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Λασπιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια,θα χαρούμε πολύ να μας δώσετε την ευκαιρία να ξαναγράψετε κι άλλα!!!

Ταβέρνα Λασπιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λουτρά Υπάτης, Περιοχή Φθιώτιδος

Ταβέρνα Λασπιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.