“Εξαιρετικη Οικογενειακή Ταβέρνα ”
Κριτική για: Ταβέρνα Λασπιά

Ταβέρνα Λασπιά
Περιγραφή: Από το 1976 μαγειρεύουμε για εσάς με αγάπη και μεράκι. Επισκεφθείτε μας και εμπιστευθείτε μας να προσφέρουμε σε εσάς και την οικογένεια σας αξέχαστες στιγμές και γεύσεις! Ας μην ξεχνάμε, το φαγητό δεν πρέπει να είναι συνήθεια, αλλά απόλαυση!!!
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η ταβέρνα του Λασπιά, στον δρόμο για Λυγαρια, είναι μια εξαιρετική επιλογή, φάγαμε καταληκτικο και τρυφερό αρνάκι στην γάστρα και γλυφαμε τα δάχτυλα μας. Ο κύριος Αλέκος υπέροχος οικοδεσπότης, σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
3  Ευχαριστούμε, dimitriosa680
Ο/η Αλέξανδρος Λ, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Λασπιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Μαρτίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια-αν και αρκετά καθυστερημένα-,αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ.
Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε ξανά στη ταβέρνα μας!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

ΡΕΒΕΓΙΟΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ!
Απογοήτευση το φαγητό,αλλά κυρίως η μουσική!!´Ενα άτομο δεν είναι δυνατόν να κάνει πρόγραμμα πρωτοχρονιάς...Το κλαρίνο (guest star)απογοητευτικό!!!
Δεν θα ξαναπάμε τέτοια μέρα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _A3909ZA
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικό προσωπικό, γρήγορη εξυπηρέτηση, πολύ ωραίες πίτες, καταπληκτικό χοιρινό κότσι με πατάτες στη γάστρα, ικανοποιητικές τιμές. Θα ξαναπήγαινα σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, nikos1452
Ο/η ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Λασπιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Νοεμβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια,ελπίζουμε την επόμενη φορά να σας "αναγκάσουμε"να μας βαθμολογήσετε με άριστα!

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2018

Πολύ φιλικό περιβάλλον με γευστικότατα φαγητά!
Θα ξεχωρίσω το πεντανόστιμο, ζουμερό και αφράτο γεμιστό μπιφτέκι και το τυροστρυφτάρι!!
Δοκιμάστε τα οπωσδήποτε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, sofiamariapapa0
Ο/η ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Λασπιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια,θα χαρούμε πολύ να μας δώσετε την ευκαιρία να ξαναγράψετε κι άλλα!!!

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018

Κυριακή μεσημέρι, ύστερα από πολύωρη βόλτα στην πόλη, καταλήξαμε να τρώμε χοιρινό κότσι με πατάτες στη γάστρα... κι ακόμη κι αυτή τη στιγμή που το γράφω, το αναπολώ!!
Δοκιμάστε το ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!
Θα σας ξανάρθουμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, amaliafouf
Ο/η ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Λασπιά, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Απριλίου 2018

Μας ήρθατε ξανά και σας ευχαριστούμε πολύ!!!

Ταβέρνα Λασπιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λουτρά Υπάτης, Περιοχή Φθιώτιδος

Ταβέρνα Λασπιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!