“Σαν το σπίτι μας...”
Κριτική για: Η γωνιά της Γιάννας

Η γωνιά της Γιάννας
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Χαμόγελο, οικογένεια, φροντίδα!!
Η Βιλυ είναι παντού .Φάγαμε εκπληκτικά παιδάκια προβατίνας το λουκανικο νοστιμότατο, η πατατουλα αληθινή. Η τυροπιτα δεν μας πολύ άρεσε αλλά γούστα είναι αυτά.
Φάγαμε καλά και πληρώσαμε νορμάλ.
Θα ξαναπάμε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, Tania0102

Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μικρός χώρος και κάπως στριμωγμένα τα τραπέζια. Τα φαγητά δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο και θα τα χαρακτήριζα τις μερίδες μάλλον μικρές . Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό αλλά το μαγαζί δεν είχε εξαερισμό και όλες οι μυρωδιές από την κουζίνα έμειναν στα ρούχα μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, sotmar
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2022

Η ιδιοκτήτρια μιλούσε άσχημα στο προσωπικό της μπροστά στους πελάτες. Η σαλάτα μου μας φέρανε δεν είχε ένα κουτάλι για να την σερβίρουμε. Παρόλο που παραγγείλαμε
μπύρα και νερό μας έφεραν από ένα ποτήρι. Έπρεπε να τελειώσουμε την μπύρα για να ποιούμε το νερό!!!!. Περιμέναμε 40 λεπτά για να παραγγείλουμε. Ήταν αναμμένα τα εξωτερικά φώτα μέρα μεσημέρι? Σκέπτεται κάποιος το περιβάλλον?. Κατά τα άλλα το φαγητό ήταν πολύ καλό σε γεύση και ποσότητα. Οι τιμές προσιτές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, TEO A
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευτήκαμε τη Γωνιά της Γιάννας με τον σύζυγό μου και μείναμε κατενθουσιασμένοι! Παραδοσιακές γεύσεις, με αγνά προϊόντα και άψογη εξυπηρέτηση! Φιλικά και χαρούμενα πρόσωπα σε περιποιούνται λες και σε φιλοξενούν σπίτι τους, ενώ οι μερίδες είναι τεράστιες!!! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, _V3950MU
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2022

Πήγαμε σήμερα πρώτη φορά και οι εντυπώσεις όλων μας απλά τέλειες!
Οι μερίδες τεράστιες,τα φαγητά υπέροχα,το κρέας ε ξαι ρε τι κο,οι μπύρες ΚΡΥΕΣ,η εξυπηρετηση άψογη,ωραία ελληνική μουσική … Νιώθεις λίγο σαν να έχεις πάει για φαγητό σε αγαπημένους φίλους!!! Από τα μαγαζιά που άμα πας τα παντρεύεσαι !!! Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους !!! Άψογοι επαγγελματίες !

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, sissyliaskou

Η γωνιά της Γιάννας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουβαράς, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Κερατέα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Καλύβια Θορικού, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Καλύβια Θορικού, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Η γωνιά της Γιάννας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!