“Εκπληκτική Εμπειρία”
Κριτική για: Η Ράχη

Η Ράχη
Καλό για: Ρομαντικό, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Από το 1995, η Ράχη προσπαθεί να ικανοποιήσει όλους τους φίλους της με σπιτικές γεύσεις και δημιουργημένες από τα προιόντα της ΄΄δικής μας γης΄΄. Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση σας όπου κάθε χρόνο το νιώθουμε όλο κ πιο έντονα κ μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε έτσι απλά και τίμια όπως όταν πρωτοξεκινήσαμε!
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό μαγαζί η εξυπηρέτηση άψογη από τις κοπέλες στην υποδοχή κ όλο το προσωπικό του καταστηματος ευγενέστατο!
Τα φαγητά ήταν πεντανόστιμα από τα ορεκτικά έως κ τα επιδόρπια στο τέλος! Η θέα είναι ειδυλλιακή κ σε αποζημιώνει με το παραπανω!
Το συστήνω είναι μια εμπειρία που αξίζει να έχει κανείς φεύγοντας από την Λευκάδα.

Ευχαριστούμε, P3401EJ_
Ο/η rachi642, Owner του Η Ράχη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε θερμά και χαιρόμαστε που είχατε μια όμορφη εμπειρία κατά την επίσκεψή σας στο εστιατόριο της Ράχης. Ελπίζουμε να έχουμε σύντομα και πάλι τη δυνατότητα να σας εξυπηρετήσουμε με το ίδιο χαμόγελο!

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Εκπληκτική θέα η οποία σε ανταμείβει στο έπακρο!!! Ιδανική επιλογή για οικογένειες κ όχι μόνο. Το φαγητό εξαιρετικό. Από τα καλύτερα στο νησί. Συνδυάζει λογικές τιμές και υψηλή ποιότητα. Μπράβο και στο προσωπικό για τη θερμή εξυπηρέτηση. Πραγματικά το συνιστώ ανεπιφύλακτα αν κ η διαδρομή έχει μία μέτρια δυσκολία.

Ευχαριστούμε, R2461OO_

Σας ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε γράφοντας την κριτική σας.
Χαιρόμαστε που είχατε μια όμορφη εμπειρία κατά την επίσκεψή σας στο εστιατόριο της Ράχης και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα και πάλι τη δυνατότητα να σας εξυπηρετήσουμε. Το προσωπικό μας σας ευχαριστεί ιδιαιτέρως για τα όμορφα λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επιλέξαμε το συγκεκριμένο μέρος για καφέ και φαγητό και αποζημιώθηκαμε... Υπέροχη θέα σε συνδιασμό με το εκλεκτό φαγητό... Δική μου συμβουλή όποιος πάει να πάρει σίγουρα τις κροκέτες...

2  Ευχαριστούμε, Aggel1kh

Σας ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε γράφοντας την κριτική σας.

Χαιρόμαστε που είχατε μια όμορφη εμπειρία κατά την επίσκεψή σας στο εστιατόριο της Ράχης και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα και πάλι τη δυνατότητα να σας εξυπηρετήσουμε. Οι κροκέτες είναι και δικές μας αγαπημένες!

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό παραγγείλαμε 2πιατα (πανσετα και χοιρο λαιμό)... απίστευτη θέα .....κοκτέιλ εξαιρετικό.....συμπεριφορά προσωπικού ψυχρή επαγγελματική

Ευχαριστούμε, stel36
Ο/η rachi642, Owner του Η Ράχη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε γράφοντας την κριτική σας για το εστιατόριο της Ράχης.

Τα σχόλιά σας είναι πάντα ένα θετικό κίνητρο για το προσωπικό μας, ώστε να συνεχίσει να εξελίσσεται με σκοπό να προσφέρει στους επισκέπτες μας μια μοναδική εμπειρία.

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στον χώρο μας στο σύντομο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2021

Το φαγητό ήταν πραγματικά πολύ καλό, αν και λίγο ακριβό. Η θέα ήταν καταπληκτική. Το προσωπικό εξυπηρετικό και ευγενικό. Θα ξαναπηγαίναμε απόγευμα για να δούμε και το ηλιοβασίλεμα

Ευχαριστούμε, panagiotisp598

Τα σχόλιά σας είναι πάντα ένα θετικό κίνητρο για εμάς!

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στον χώρο μας στο σύντομο μέλλον.

Η Ράχη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χορτάτα, Απολλώνιοι
Λευκάδα, Ιόνια Νησιά

Μικρός Γιαλός, Λευκάδα
Καρυά, Λευκάδα

Η Ράχη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!