“ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ”
Κριτική για: Fly Me Sun & Stars Bar

Fly Me Sun & Stars Bar
Περιγραφή: Καφές,coctails, χειροποίητα γλυκά και χορταστικά πρωινά, εκεί που η θέα κόβει την ανάσα, στο χείλος του γκρεμού, μπροστά στην απέραντη θάλασσα.
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021

Επισκεφθηκαμε το μαγαζι υστερα απο προταση φιλων και εχοντας διαβασει κριτικες εδω περιμενα κατι ομορφο. Τελικα το μαγαζι ηταν πολυ υψηλοτερο των προσδοκιων μας . Αμεση εξυπηρετηση , πλουσιο μενου , τιμες προσιτες , ευγενεστατο προσωπικο. Μειναμε τοσο εντυπωσιασμενοι απο τον χωρο και την θεα που υστερα απο το φαγητο μας ξαναγυρισαμε να πιουμε ακομα ενα ποτο την ιδια μερα ! Το συνιστω ανεπιφυλακτα. Το καλυτερο μαγαζι στην λευκαδα, για να μην πω σε ολη την ελλαδα.

Ευχαριστούμε, Kakalina0
Ο/η rachi642, Owner του Fly Me Sun & Stars Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουλίου 2021

Η κριτική σας μας κάνει όλους ιδιαίτερα χαρούμενους! Ένα μεγάλο ευχαριστώ από όλη την ομάδα και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μαθαμε για αυτο το μαγαζί απο ντόπιους και μας ειπαν οτι ειναι πολυ ωραια για να δεις το ηλιοβασιλεμα. Δεν εχω λογια, το προσωπικό εξυπηρετικοτατο, οι τιμες πολυ λογικες και ποσο μαλλον απίστευτη θεα.

Ευχαριστούμε, Κωνσταντινος Τ
Ο/η rachi642, Owner του Fly Me Sun & Stars Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε γράφοντας την κριτική σας για το εστιατόριο της Ράχης.

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στον χώρο μας στο σύντομο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2021

Υπέροχο μαγαζί με εκπληκτη θέα! Είναι μαγικό αν προλάβετε το ηλιοβασίλεμα! Απίστευτη διακόσμηση και μουσική που σε ταξιδεύει! Τέλεια cocktails! Το προσωπικό ξεχωρίζει για την ευγένεια, την καλοσύνη & την άμεση εξυπηρέτηση!!! Ένα τεράστιο μπράβο σε όλη την ομάδα που το απαρτίζει! (Υ.Γ. είμαστε με τον συντροφο μου 3 μέρες στο νησί κ πηγαμε ήδη δυο φορες!)

Ευχαριστούμε, Fwteinh N
Ο/η rachi642, Owner του Fly Me Sun & Stars Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2021

Υπέροχη και η κριτική σας και σας ευχαριστούμε πολύ! Όλη η ομάδα του Fly σας στέλνει ένα μεγάλο ευχαριστώ και σας περιμένει ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021

Φανταστική θέα, εξαιρετικός χώρος, άψογη εξυπηρέτηση, ωραία κοκτέιλ,ένας λόγος για να ξανά έρθεις Λευκάδα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, MAIRY_DIMOU
Ο/η rachi642, Owner του Fly Me Sun & Stars Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστούμε θερμά για την εξαιρετική κριτική και θα χαρούμε πολύ αν είμαστε ο λόγος για να ξαναέρθετε Λευκάδα!

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2021

Μοναδικος χωρος στο χωριο Εξανθεια με εκπληκτικη θεα προς το Ιονιο. Λενε οτι η ιδανικη ωρα για να το επισκευτει κανεις ειναι κατα το ηλιοβασιλεμα, εμεις πηγαμε για πρωινο και δεν το μετανιωσαμε: ομελετα, βαφλα, pancakes, ολα εξαιρετικα. Λειτουργει και παραλληλα χωρος απογειωσης παραπεντε: αν ειστε τυχεροι θα δειτε απο κοντα την απογειωση τους ενω αν ειστε τολμηροι, υπαρχουν εκπαιδευτες για να πεταξετε και οι ιδιοι μεχρι την παραλια Καθισμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Tsalapetein0s

Ευχαριστούμε για την όμορφη κριτική και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε την επίσκεψή σας στο Fly. Σας περιμένουμε ξανά!

Fly Me Sun & Stars Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Εξάνθεια, Λευκάδα
Αθάνι, Απολλώνιοι

Χορτάτα, Απολλώνιοι
Νυδρί, Λευκάδα

Fly Me Sun & Stars Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!