Trip.com
StayForLong
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το προτείνω ανεπιφύλακτα ,όπως θα έλεγε η νέα γενιά δεν υπάρχει.....ηρεμία,καθαριότητα, ευγένεια,υψηλή αρχιτεκτονική αισθητικη,ευκολία πρόσβασης,πέντε λεπτά με αυτοκίνητο από το γυθειο,εξαιρετική βάση για εξερεύνηση όλης της Μάνης. Το καλύτερο δωμάτιο κατά την γνώμη μου είναι το 209

Ευχαριστούμε, 22.842.284
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2022

Ένα ξενοδοχείο φτιαγμένο με μεράκι και ποιότητα που σου προσφέρει ηρεμία και χαλάρωση. Μπορείς να απολαύσεις τη θάλασσα με μερικά μόνο βήματα από το δωμάτιο σε μια όμορφη παραλία στην οποία έχεις τη δική σου ομπρέλα και ξαπλώστρες. Υπάρχουν όμορφα μέρη να επισκεφτείς σε κοντινή απόσταση και το προσωπικό και ο ιδιοκτήτης έχουν όλη την καλή διάθεση να σε κατατοπίσουν. Το προσωπικό φιλικό ,ευγενικό και διακριτικό. Η καθαριότητα άριστη. Αξίζει σίγουρα να το επισκεφτείς και να ζήσεις την εμπειρία της διαμονής.

Ευχαριστούμε, F7070GX_
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2022

Ηρεμεία , ιδιοτικότητα, απόλυτη ξεκούραση, άμεση & γρήγορη πρόσβαση στην θάλλασσα με ένα μεγάλο κομμάτι της παραλίας μόνο δικό σου ! Το προσωπικό έχει άριστη συμπεριφορά. Σέβονται τους επισκέπτες. Όλοι οι εργαζόμενοι είναι με το χαμόγελο, προσιτοί, διακριτικοί. Ο ιδιοκτήτης ( κ. Ηλίας ) είναι άψογος, φιλικός και ευχάριστα επικοινωνιακός. Η Αγγελική στην ρεσεψιόν σε καλοδέχεται και σε καθοδηγεί τέλεια. Νιώθεις την φιλοξενεία με το που θα φτάσεις. Το πρωϊνό ετοιμάζεται καθημερινά με φροντίδα από εγχώρια φρέσκα υλικά σύμφωνα με τις επιλογές των επισκεπτών. Η καθαριότητα στα δωμάτια είναι καθημερινή και επισταμένη. Ειλικρινά είναι εξασφαλισμένη η ικανοποίηση που θα πάρεις σε όλη την διάρκεια της διαμονής σου. Θα γυρίσουμε πάλι το επόμενο Καλοκαίρι!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωμάτια είναι ιδαίτερα και έχουν θέα στη θάλασσα
Ευχαριστούμε, E7881VDelenag
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2022

Έχουμε πάει πολλές φορές.
Σπάνια δεν έχω να πω έστω και μια παρατήρηση (αρνητική).
Όλα άψογα, πολύ καλύτερα από αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες.
Μοναδικό σημείο, για να ξεκουραστείς, να ηρεμήσεις, να απολαύσεις την θάλασσα και το εξαιρετικό σέρβις.
Θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, PanagiotisAthens1961
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2022

Είναι η τρίτη χρονιά που επισκέπτομαι το ξενοδοχείο εγώ και η οικογένεια μου. Τι να πρωτοαναφέρω...Για το πόσο ευγενικό είναι το προσωπικό. Ο ιδιοκτήτης, ο κύριος Ηλίας, πάντα με χαμόγελο και ευγένεια είναι έτοιμος να ικανοποιήσει όλες τις επιθυμίες σας. Τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα και το προσωπικό τα καθαρίζει κάθε ημέρα και αλλάζει τις πετσέτες ανελλιπώς. Η κουζίνα του ξενοδοχείου ετοιμάζει πεντανόστιμο πρωινό και γεύματα. Το πιο υπέροχο όμως είναι το πρωινό που το απολαμβάνεις στο δωμάτιο σου με θέα το απέραντο γαλάζιο. Σας συνιστώ να επισκεφτείτε οπωσδήποτε το ξενοδοχείο!!!Εγώ πάντως έδωσα ραντεβού με τον κύριο Ηλία για του χρόνου πάλι!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, ioanmavroudis