“Η αγαπημένη μας ψαροταβέρνα”
Κριτική για: Γαλήνη - Galini

Γαλήνη - Galini
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Η Γαλήνη είναι ένα εστιατόριο το οποίο ιδρύθηκε το 1965. Είναι οικογενειακή Ελληνική Ψαροταβέρνα στο Λιμάνι της Ραφήνας . Στόχος είναι να συνδιάζει το φρέσκο με τη καλή ποιότητα. Η υγιεινή επίσης είναι μία απο τις προτεραιότητες μας! Η ικανοποίηση των πελατών μας είναι και δική μας ικανοποίηση.
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η αγαπημένη μας πλέον ψαροταβέρνα ωραίο φαγητό καλές τιμές και μεγάλες μερίδες.
Το προσωπικό άπαιχτο κάνουν ότι περνάει από το χέρι τους για να φύγεις απόλυτα ικανοποιημένος.
Τους έχω προτείνει σε φίλους γνωστούς και έχουν μείνει όλοι πολύ ευχαριστημένοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, alexmL6546ZF

Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2021

Διαβάζοντας τα σχόλια και εμείς πήγαμε να φάμε στη Γαλήνη και δεν πέσαμε έξω! Ήταν πολύ νόστιμα,φρέσκα, πολυυυυ καλή εξυπηρέτηση,πολύ ζεστή ατμόσφαιρα ,μας κέρασαν κ νοστιμότατα γλυκά. Περιμένουμε πως κ πως να ξαναπάμε !

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, maria_Z222FV
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή ψαροταβέρνα από τς καλύτερες που έχω πάει ποτέ αξίζει τς καλές κριτικές της και με το παραπάνω.
Μπράβο σας συνεχίστε έτσι!

Ευχαριστούμε, Resort04353975343
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλος Σεπτεμβρίου και ήρθαμε ξανά. Αυτή τη φορά φάγαμε παστίτσιο μουσακά σαλάτα βραστα λαχανικά και για το τέλος μας κέρασαν γλυκό του κουταλιού πορτοκάλι. Το συνιστώ. Το WC πεντακάθαρο όπως πάντα.

Ευχαριστούμε, magic333333
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ποιοτικό φαγητό σε πολυ καλες τιμες. Φαγαμε γαριδομακαροναδα, ορεκτικά και φρεσκοτατα ψαρακια! Πεντακαθαρο εστιατοριο συγκριτικα με οτι αλλο υπαρχει στη περιοχη. Σιγουρα αξιζει να το δοκιμασετε!

Ευχαριστούμε, _E2418UH

Γαλήνη - Galini: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Ραφήνα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ραφήνα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Γαλήνη - Galini: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!