“Ο καιρός θαυμάσιος ώρα για καλό ψάρι ”
Κριτική για: Γαλήνη - Galini

Γαλήνη - Galini
Περιγραφή: Η Γαλήνη είναι ένα εστιατόριο το οποίο ιδρύθηκε το 1965. Είναι οικογενειακή Ελληνική Ψαροταβέρνα στο Λιμάνι της Ραφήνας . Στόχος είναι να συνδιάζει το φρέσκο με τη καλή ποιότητα. Η υγιεινή επίσης είναι μία απο τις προτεραιότητες μας! Η ικανοποίηση των πελατών μας είναι και δική μας ικανοποίηση.
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θαυμάσιος καιρός και ευκαιρία για βόλτα στη Ραφήνα.
Μετά από καιρό ξανά στη Γαλήνη, το μαγαζί γεμάτο αλλά βρέθηκε τραπέζι, δυστυχώς όχι όμως στην ταράτσα με την υπέροχη θέα.
Το φαγητό ως συνήθως εξαιρετικό, τα ψάρια ολόφρεσκα οι μεζέδες πεντανόστιμοι και το σέρβις καλό δεδομένης της κίνησης αφού το μαγαζί ήταν γεμάτο.
Συστήνεται ανεπιφύλακτα για καλό φαγητό στη Ραφήνα με λογικές τιμές!

1  Ευχαριστούμε, Vassilis P
Ο/η Galini_1968, Ιδιοκτήτης του Γαλήνη - Galini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Απριλίου 2018

Είναι μεγάλη μας ευχαρίστηση οι πελάτες μας να ικανοποιούνται και να θέλουν να μας επισκεφθούν ξανά για ακόμα μια άριστη εξυπηρέτηση! Η ποιότητα έχει πρωταρχικό ρόλο στο εστιατόριο μας . Γνωρίζετε λοιπόν πως προσπαθούμε για το καλύτερο . Αναμένουμε την επόμενη επισκεψή σας για μεγαλύτερη απόλαυση!!

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Πολύ γευστικές τηγανιτες πατάτες και ωραία ψιλά ψαράκια γαύρος, μαρίδα.

Ευχαριστούμε, Νίκος Μ

Είναι μεγάλη μας ευχαρίστηση οι πελάτες μας να ικανοποιούνται και να θέλουν να μας επισκεφθούν ξανά για ακόμα μια άριστη εξυπηρέτηση! Η ποιότητα έχει πρωταρχικό ρόλο στο εστιατόριο μας . Γνωρίζετε λοιπόν πως προσπαθούμε για το καλύτερο . Αναμένουμε την επόμενη επισκεψή σας για μεγαλύτερη απόλαυση.

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απιστευτες τηγανητές πατατες με διαφορους αλλους μεζεδες. Τρομερο τοπιο καθως διπλα υπαρχει το υπεροχο λιμανι της ραφηνας. Τελος, το προσωπικο σου προσφερει οτι του ζητησεις και ποτε δεν σε απογοητευει

Ευχαριστούμε, H GEITONIA C

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό νόστιμο, απλό, σε ικανοποιητικές μερίδες, με λογικές τιμές. Φρέσκα υλικά!
Άριστη εξυπηρέτηση! Γρήγορα, πρόθυμα, ευγενικά, ζεστά!
Το περιβάλλον καθαρό, περιποιημένο, με όμορφη θέα.
Εξαιρετικός ο διπλός ελληνικός και η καρυδόπιτα στο τέλος!

Ευχαριστούμε, Mariastergianni

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

Καλή επιλογή για θαλασσινά με πλούσιο μενού χωρίς κάτι το ιδιαίτερο.
Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό.Τιμές λίγο τσιμπιμένες.

Ευχαριστούμε, 18.547

Γαλήνη - Galini: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Νέα Μάκρη, Μαραθώνας

Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Γαλήνη - Galini: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!