“Τέλεια σκεπαστή!”
Κριτική για: City Grill - Souvlaki Restaurant

City Grill - Souvlaki Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2021

Έχω παραγγείλει πολλές φορές, τέλειο το φαγητό κάθε φορά.. Ειδικότερα οι σκεπαστές με την φοβερή ζύμη είναι τέλειες!!!!

Ευχαριστούμε, mariakI9243RM

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο κεμπάπ με διαφορά πεντακάθαρο μαγαζί έμπειρο προσωπικό κάνει την διαφορά .μπραβο στον κ . Σπύρο Κήπο που το έχει νο1 στην ραφηνα..

Ευχαριστούμε, 1975dim
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2021

Πρώτων είναι το ομορφότερο μαγαζί της πόλης μας, ευχάριστο περιβάλλον special εξυπηρέτηση ευγενικοί κ ευχάριστοι άνθρωποι το προσωπικό όλο. Εξαιρετική ποιότητα σε όλα τα προϊόντα, φοβερό κεμπάπ το καλύτερο που έχω φάει ποτέ. Επίσης λατρεύω όλα τα του φούρνου είναι φανταστικά όλα.

Ευχαριστούμε, nikolingjoka
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2021

Δεν συνηθίζω να γράφω κριτική αλλά πραγματικά δεν γινόταν να αφήσω ασχολίαστη την γευστική μου έμπειρια στο city grill. Είχα πολύ καιρό να φάω τετοιο σουβλάκι, όλα ήταν γευστικά και γενικά ήταν πολύ περιποιημένα, η σως τόσο νόστιμη δεν ήθελα να τελειώσει το τυλιχτο πραγματικά,επίσης η σκεπαστες τους ανεπανάληπτες κάτι πολύ ιδιαίτερο που δεν το χω ξανά δει και πουθενά αλλού το προτείνω σε όλους εμείς πάντως βρήκαμε το καινούριο μας σούβλατζιδικο!!!

Ευχαριστούμε, W8971GHkostask
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2021

Εξαιρετικό φαγητό και απίθανο προσωπικό. Πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση και φανταστικο μενού!!!! Ειδικά η δουλειά που έχουνε κάνει με τον πετροφουρνο είναι φανταστικη!!!

Ευχαριστούμε, 139citygrill

City Grill - Souvlaki Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ραφήνα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

City Grill - Souvlaki Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!