“Εξαιρετικά πιάτα Ανατολής!!!!”
Κριτική για: City Grill - Souvlaki Restaurant

City Grill - Souvlaki Restaurant

Τα πιάτα Ανατολής είναι γευστικότατα!! Έχουμε λατρεψει το κεμπάπ, όπως και τα πεινιρλι τους!!! Φιλοξενο περιβάλλον, που σε προκαλεί να το επισκεφτείς ξανα και ξανά...

Ευχαριστούμε, Ioanna P

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020

Για το μαγαζί απλά ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ . Για το προσωπικο όλοι τους ευγενέστατοι .Για το φαγητό θα σας κάνω ανάλυση : Ο Γύρος(Χοιρινός) πολύ νόστιμος και χωρίς πολλά λίποι . Το κεμπάπ γευστικότατο καλά ψημένο και οχι βαρύ .Τα χοιρίνά καλαμάκια ζουμέρα της ώρας (ΟΧΙ μέσα απο το μπεν μαρί προψημένα) . Το πεινιρλί λαχανικών με φρέσκια ζύμη της στιγμής μου θύμισε τον ξυλόφουρνο της γιαγιάς μου στο χωριό .Οι σαλάτες φρεσκότατες και με ωραία dressing .Δοκιμάστε φιλετάκια προβατίνας ήταν το κάτι άλλο.

Ευχαριστούμε, andreaskG4348XJ
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Ένα μαγαζί που πρέπει να επισκεφθούν όλοι!!!!! Εάν θες σωστή σχέση ποιότητας-γεύσης- τιμής στο city grill θα καλυφθείς από το πλούσιο και πεντανόστιμο μενού σε πολύ καλές τιμές!!!! Σουβλάκι κεμπάπ σκεπαστή..... ίσως από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει...... και μάλιστα σε έναν χώρο που θυμίζει εστιατόριο πολλών αστέρων... Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες και στο προσωπικό που δημιούργησαν έναν χώρο τόσο προσεγμένο στην περιοχή μας.

Ευχαριστούμε, Eirini_Kal89
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Και όμως ναι!!Είναι αυτό που δεν θα ξεχάσω και θα συνεχίζω να πηγαίνω στο συγκεκριμένο μαγαζί. Έχει πετροφουρνο απο τον οποιο εχω φάει την καλύτερη σκεπαστη που κυκλοφορεί με γυρο χοιρινό και γυρο κοτοπουλο. Επίσης εκπληκτικό πενιρλι σουτζουκι και πενιρλι κεμπαπ οικογενειακων διαστάσεων θα έλεγα αφου φαγαμε 4 ατομα! Και όλα αυτά? Βγαίνουν εκείνη τη στιγμή!!! Ζεστά ζεστά!!! Και μια που είπα κεμπαπ συνιστώ το ανεπιφύλακτα το κεμπαπ γιαουρτλου!!!
Ε και πάντα μετά το αλμυρό θέλεις και κατι γλυκό! Σκεπαστη σοκολάτα!!!

Ευχαριστούμε, 736christosp
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας επισκεφτεί πολλά ψητοπωλεία, έχω να πω πως είναι από τα καλύτερα που έχω φάει. Πριν αναφερθώ στο φαγητό, θα ήθελα να αναφέρω πως εδώ βρήκα το τρίπτυχο, το οποίο απαιτώ να έχουν υποχρεωτικά τα μαγαζιά τα οποία επισκέπτομαι. Σεβασμός στον πελάτη - καθαριότητα - γρήγορη εξυπηρέτηση. Στα φαγητά τώρα, γευστικά κρέατα, πολύ καλές πρώτες ύλες με το κεμπάπ, τις σαλάτες και το πεϊνιρλί να κυριαρχούν. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, dimitriskC4790NM

City Grill - Souvlaki Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ραφήνα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

City Grill - Souvlaki Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.