“Αξίζει!”
Κριτική για: City Grill - Souvlaki Restaurant

City Grill - Souvlaki Restaurant
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας επισκεφτεί πολλά ψητοπωλεία, έχω να πω πως είναι από τα καλύτερα που έχω φάει. Πριν αναφερθώ στο φαγητό, θα ήθελα να αναφέρω πως εδώ βρήκα το τρίπτυχο, το οποίο απαιτώ να έχουν υποχρεωτικά τα μαγαζιά τα οποία επισκέπτομαι. Σεβασμός στον πελάτη - καθαριότητα - γρήγορη εξυπηρέτηση. Στα φαγητά τώρα, γευστικά κρέατα, πολύ καλές πρώτες ύλες με το κεμπάπ, τις σαλάτες και το πεϊνιρλί να κυριαρχούν. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, dimitriskC4790NM

Ψητοπολείο με προδιαγραφες μεγαλου εστιατοριου...Ξεκαθαρα αναβαθμισε την περιοχη μας.Το ζουμερο κεμπαπ και η τεραστια σκεπαστη, μοναδικα και κανουν την διαφορα πιστευω.Ο χωρος ιδιαιτερα προσεγμενος και με ενα πολυ μοντερνο στιλ.Έχει γίνει η αγαπημενη μου συνηθεια.

Ευχαριστούμε, food_addict_v

Ποιότητα και γεύση! 'Αρεσε σε όλοι την παρέα.. το κεμπάπ του εξαιρετικό καθώς και ότι άλλο πήραμε. Είχε πολλές επιλογές για όλα τα γούστα. Ευγενέστατο προσωπικό, άνετος και πεντακάθαρος χώρος. Συνιστάται ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, _D6413ZX
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό, ειδικά το κεμπάπ και η σαλάτα ταμπουλε! Άριστη ποιότητα!! Πολύ καθαρό μαγαζί!!!!!

1  Ευχαριστούμε, despinan137

Ένα νέο μαγαζί στο κέντρο της Ραφήνας.Ποιότητά στα πιάτα και κρέατα σωστά ψημένα. Το κεμπάπ εξαιρετικό τοσο ζουμερο και γευστικο δεν εχω ξαναφαει.
Τεράστιες μερίδες σε προσιτές τιμές.
Ευγενικό προσωπικό και πολύ όμορφα διακοσμημένος χώρος.
Θα το ξανά επισκεφθώ σύντομα.

Ευχαριστούμε, D2193VNinas

City Grill - Souvlaki Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ραφήνα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

City Grill - Souvlaki Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.