“Το καλύτερο φαγητό της περιοχής”
Κριτική για: Ταβέρνα Ασπασία

Ταβέρνα Ασπασία
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Ανοιχτά καθημερινά (10:00 - 22:00) Εκτός Δευτέρας - Τρίτης
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο φαγητό, οικονομικό και καλη ποιότητα . Φιλόξενο περιβάλλον τέλεια εξυπηρέτηση.Είμαι πολύ ευχαριστημένη σίγουρα θα ξανα πάω το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, P8035JW_

Κυριακάτικη εκδρομή στο Μετσοβο.Καναμε στάση σε ένα υπέροχο χωριό. Η μοναδική ταβέρνα είναι το κάτι άλλο. Τα καλύτερα κρέατα και ορεκτικά που έχουμε δοκιμάσει. Ότι μας πρότειναν ήταν τα καλύτερα. Το προσωπικό καταπληκτικό και τηρούσαν όλα τα μέτρα κατά του κορονοϊου.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, tolisa215

Katapliktika paidakia telia orektika kai katapliktiko services.To protino va perasete kai va dokimasete ta kreata !!!

Ευχαριστούμε, kostasg854

Μετα απο 7 μηνες επιτελους φαγαμε τα καλυτερα παϊδακια στην περιοχη του Μετσοβου!Και ηπιαμε το πιο "γλυκο" ξηρο κρασι απο οινοποιους μας........

Ευχαριστούμε, _Q3528OU
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εστιατόριο με ταυτότητα άριστη εξυπηρέτηση νόμιζα ότι είμαι σπίτι μου κάναμε τόσο δρόμο για να πάμε και άξιζε και με το παραπάνω το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, kpapa_official

Ταβέρνα Ασπασία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ανήλιο, Μέτσοβο

Ταβέρνα Ασπασία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!