“Πρώτη φορά... ”

Ταβέρνα Ασπασία
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Ανοιχτά καθημερινά (10:00 - 22:00) Εκτός Δευτέρας - Τρίτης
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν και το Βοτονοσι είναι ένα χωριό με αιώνες ιστορίας στην κτηνοτροφία και γενικότερα στον πρωτογενή τομέα ποτέ δεν είχε ένα μαγαζί να δώσει υπεραξια στο συγκριτικό μας πλεονέκτημα... Πρώτη φορά το χωριό μας έχει μια ποιοτική ταβέρνα που δίνει άλλη διάσταση στο τοπικό και στο ντόπιο προϊόν!!! Συγχαρητήρια στην Σταυρούλα και τον Σπύρο για την προσπάθεια. ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΉ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΊΣΕΙ!!! ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ ΠΡΟΒΕΙΑ !!!!!

Ευχαριστούμε, 1977george

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε παιδάκια αρνίσια και χοιρινό κοντοσουβλι συν σαλατα. Φοβερά ψημένα και νοστιμα τα κρεατικά και στα δυο πιατα, αλλα ειχαν αρκετα επιπλεον αλάτι που σιγουρα απο ένα σημείο και μετα μας χαλασε τι γευση. Σαλάτα ολόφρεσκια. Μικρό ταβερνάκι με λιγα και καλά φαγητα. Αξιζε και σίγουρα θα ξανα πηγαίναμε.

1  Ευχαριστούμε, Sakis K
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε ενα γκρουπακι 20 ατομων και μας εμεινε αξεχαστο. Ειμαι τουριστικος πρακτορας και δηλωνω εντυπωσιασμενος απο την ποιοτητα φαγητου και κυριως ποιοτητα κρεατων! Συγχαρητηρια

1  Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Ζ
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε μια σαλατα, δυο ορεκτικα, εκπληκτικα παιδακια και κοντοσουβλι χοιρινο με τηγανητες πατατες και 2 μικρες μπυρες με 35 ευρω. Εκτος απο τιμη η γευση ειναι αριστη κ ακομα καλυτερη η ευγενεια της Σταυρουλας!

1  Ευχαριστούμε, Passenger539535
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018

Το καλύτερο αγριογούρουνο στιφάδο που έχω φάει ποτέ! Δικαίως βρίσκεται στην 1η θέση. Το προτείνω αναντίρρητα!

1  Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Λ

Ταβέρνα Ασπασία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ανήλιο, Μέτσοβο

Μέτσοβο, Περιοχή Ιωαννίνων

Ταβέρνα Ασπασία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!