Αποθήκευση

Stavros-Karp
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Welcome to paradise!!!

Πανέμορφη παραλία με υπέροχα γαλαζοπράσινα νερά!!! Πήγαμε νωρίς κατά τις 9π.μ ήμασταν εκεί οπότε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2021
IoanDemy

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη τοποθεσία που αξίζει να επισκεφτείτε αρκετά δύσβατος δρόμος ωραίο beach bar και ωραία θάλασσα απλά ακόμη και Σεπτέμβρη είχε αρκετό κόσμο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Stavros-Karp
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχει άνθρωπος που θα επισκεφτεί την περιοχή κ δε θα αναζητήσει αυτήν την μοναδικής ομορφιάς παραλία!!! Αφήσαμε το αυτοκίνητο λίγο πιο πάνω, κάνα 10' με τα πόδια για να μην ζορίσουμε το αυτοκίνητο. Άξιζε τον κόπο κ με το παραπάνω. Υπάρχει beach bar κ λίγος ελεύθερος χώρος για τη δική σου όμπρελα. Η θάλασσα πεντακάθαρη κ όχι ρηχή, την καταευχαριστηθήκαμε όλοι!!! Κ όταν πεινάσαμε πήραμε takeaway σουβλάκια, λουκάνικα, παντσέτες κ πατατούλες πεντανόστιμα!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, evdokia_mikrou
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Αγενέστατο προσωπικό, μικρό μπαρ, λίγες ξαπλώστρες. Στη θάλασσα δεν κατεβήκαμε επειδή είδαμε πολύ κακή συμπεριφορά του προσωπικού.Αγένεια είναι το λιγότερο που το χαρακτηρίζει! Για καλή μας τύχη ακριβώς δίπλα υπάρχει ένα εξαιρετικό beach bar που λέγεται Blue Sea: εκεί όχι απλά συναντήσαμε ευγενική και ανθρώπινη αντιμετώπιση αλλά μην έχοντας βάλει το μαγιώ μου μου πρότειναν να αλλάξω σε μια αποθήκη για τη δική μου διευκόλυνση! Έψαξαν γρήγορα να μας βρουν ξαπλώστρες και τα ποτά είναι εξαιρετικής ποιότητας! Η θάλασσα στο Blue Sea είναι εξαιρετική με λίγες πετρούλες. Μπράβο στο Blue Sea που έσωσε τη διάθεσή μας που μας χάλασαν τελείως στο beach bar Tigania

Ευχαριστούμε, StratoglouX
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική εμπειρία, 1 από τους topπροορισνους στην Σιθωνια.
Ταλαιπωρηθηκαμε λίγο για να το βρούμε αλλά από εκεί και έπειτα η παραμονή μας στο beach bar μας αποζημίωσε και μάλιστα με το παραπάνω.
Απίστευτη φυσική ομορφιά με την οποία εναρμονίζεται πλήρως η ανθρώπινη παρέμβαση, εξαιρετικό σέρβις, ευγενικό προσωπικό.
Οι ομπρέλες διασφαλίζουν τον προσωπικό χώρο και προσφέρουν πλούσια σκιά.
Ενώ η παραλία προσφέρεται για άφθονο παιχνίδι στην αμμουδιά αλλά και εξερευνήσεις στα βράχια για μικρούς και μεγάλους εξερευνητές
Τα δε σουβλάκια... πεντανόστιμα!

1  Ευχαριστούμε, olgakT6396IL
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Πολυ ομορφη τοποθεσία κ ωραιο περιβάλλον. Παρόλα αυτα η εξυπηρέτηση ήταν άθλια.. Περιμεναμε απο πολύ νωρίς, χωρις ανταπόκριση κ μολις καθισαμε σε ομπρέλα που φαινομενικά ήταν άδεια, μας ειπαν πως λειτουργούν μονο με κράτηση χωρις δείγμα εξυπηρέτησης.Μετα απο τοσο δρόμο κ ταλαιπωρία αναγκάστηκαμε κ φυγαμε. Κρίμα για ενα τοσο όμορφο κ ψαγμένο μέρος!!

Ευχαριστούμε, Γεωργία Δ