“Καταπληκτικο”
Κριτική για: Medusa

Medusa
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Τοπική κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχη τοποθεσια εξαιρετικο φαγητο επαγγελματικο σερβις .Οι γευσεις ηταν καταπληκτικες ,με τον γαυρο τον μαρινατο το ψητο χταποδι και τον ξιφια σουβλακι να κλεβουν την παρασταση.Τιμες σε κογικα πλαισια

Ευχαριστούμε, N0uliT

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι στις 6 μέρες που μείναμε στην Μήλο φάγαμε δυο φορές στο συγκεκριμένο εστιατόριο λέει κάτι . Αρκετά καλό το φαγητό , τα παιδιά όλα εξυπηρετικό , το μόνο πρόβλημα είναι η αρκετή ώρα αναμονής για να βρεις ελεύθερο τραπέζι. Ο άνθρωπος όμως που έχει την διαχείριση των τραπεζών κάνει ότι μπορεί να εξυπηρετήσει όλους τους επισκέπτες . Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !

1  Ευχαριστούμε, DIMI_MAN_61
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020

Το προσωπικο ηταν εξαιρετικο και ευγενικο,η τοποθεσια του καταστηματος πολυ καλη,δεν υπηρχε σκια για ολα τα τραπεζια.
πολυ ωρα αναμονη μεχρι να κατσεις. το φαγητο μετριο, ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ μεριδες και πολυ ακριβο σε ολα.

Ευχαριστούμε, lazarosk768
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκαμε με το μαγαζί την τελευταια μέρα επειδή μας το προτειναν. Βασικό το ότι δεν πήγαμε σε ώρα αιχμής οπότε βρήκαμε να καθίσουμε σχετικά εύκολα !!πήραμε για κυρίως πιάτο σουβλάκι ξυφια κ φάβα με χέλι καπνιστό!ωραία κ τα δυο....μείναμε ευχαριστημένοι από το φαγητο τους κ το σερβις τους!!

2  Ευχαριστούμε, kreat0r
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020

Πριν επισκεφθούμε το μέρος θεωρούσαμε υπερβολικό το να περιμένουμε για να φαμε σε μια ψαροταβερνα πανω απο μιση ωρα. Μετα απο προτροπές αποφασίσαμε να δώσουμε το ονομα μας στη λιστα αναμονης. Καναμε μια σύντομη βόλτα στα ομορφα Μανδράκια για φωτογραφίες μεχρι να φτάσει η σειρα μας. Η ωρα πέρασε γρηγορα. Καθισαμε στα μπροστινα τραπέζια που σκαει το κύμα. Η θεα επιβλητική. Το φαγητο απλα υπέροχο. Το καλαμάρι και ο ξιφιας απιστευτα. Τελικά άξιζε η αναμονή...

1  Ευχαριστούμε, 503amalial

Medusa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πολλώνια, Μήλος

Πολλώνια, Μήλος
Πλάκα, Μήλος

Medusa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!