“Απίθανο μαγαζί ”

Τα Πίσια
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε όλα άψογοι!
Ατμόσφαιρα, φαγητό, εξυπηρέτηση!!!
Οικογενειακό κλίμα που σε κάνει να νιώθεις άνετα και γαλήνια !

Ευχαριστούμε, jimtV9798YH

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό από όλες τις απόψεις!
Θα μου επιτρέψετε να διαφωνήσω με όσους παραπονιούνται για το σέρβις.
Πήγαμε σήμερα, Κυριακή Αποκριών με πάρα πολύ κόσμο και εξυπηρετηθήκαμε άμεσα, όπως και όλες οι παρέες γύρω μας.
Ευγένεια, εξαιρετικά φαγητά, μεγάλες μερίδες, απίστευτες τιμές!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, VoyagerJVD
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά παω σε ταβέρνα που δεν θέλουν να σε εξυπηρετήσουν!
Ή πάρτε προσωπικό που είναι επαγγελματίες ή κλείστε το!
Το φαγητό όταν έρχεται κι αν έρθει σωστά είναι καλό, αλλά μάλλον μόνο η μαγείρισσα δουλεύει σωστά....

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, gr_90
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2020

Τα Πίσια είναι μια μικρή ταβέρνα όπου όσες φορές την έχω επισκεφθεί έχω φάει πεντανόστιμα φαγητά.Ομορφος και ζεστός χώρος με ενημερωμένα πιάτα,τεράστιες μερίδες,χαμηλές τιμές,πεντακάθαρο μαγαζί και ευγενέστατο προσωπικό..Επειδή μαζεύει πολύ κόσμο λόγω της φήμης του καλό είναι σε ημέρες αιχμής(γιορτές,αργίες)να πάρετε τηλέφωνο νωρίτερα για τραπέζι..Το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
3  Ευχαριστούμε, vasw b
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2019

Θα έλεγα για απαιτητικούς καλοφαγάδες η ταβέρνα τα πισια ειναι μονόδρομος η ποιότητα οι τιμές η ευγένεια και εξυπηρέτηση είναι η ταυτότητα) του καταστηματος, που αξίζει τον κόπο να τα γευτείς

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, geok450

Τα Πίσια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λουτράκι, Περιοχή Κορινθίας

Τα Πίσια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!