“Άψογη πίτσα!!!”
Κριτική για: Pizza Palatino

Pizza Palatino
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Άψογη πίτσα,από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει!!!
Άψογο σέρβις γρήγορο και με ευγένεια!!
Η σαλατα ρόκα παρμεζάνα μέτρια...
Συνολικά 9 στα 10,θα ξαναπάμε ήδη πριν φύγουμε....

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Κατερινα Μ

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από τις καλύτερες πίτσες που έχω φάει!! Πεντανόστιμη ψημένη σε ξύλο φούρνο και σε πολύ καλές τιμές! Επίσης η τοποθεσία είναι πολύ όμορφη!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, asiminaa2017
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαΐου 2021

Φοβερη πίτσα πολύ σωστά ψημενη με όλα τα υλικά φρέσκα από τα καλύτερα ιταλικά που έχω πάει ακόμα και στην Αθήνα.ωραια ορεκτικά και σαλάτες, όσο για τα μακαρόνια πολύ γευστικη η καρμπονάρα.ευγενεστατο προσωπικό και ευχάριστος χώρος.. Αν βρεθείτε στην Αιδηψό πρέπει οπωσδήποτε να πάτε, μακάρι να υπήρχαν και αλλού τέτοια μαγαζιά μπράβο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Kater_tsesm
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγελία 1 πίτσα και 1 ζυμαρικό, σε απόσταση 3 χλμ, έκανε πάνω από 1 ώρα να έρθει. Και όταν καλέσαμε μας είπαν ότι τώρα περιμένουν το "παιδί" για να φύγει η παραγγελία μας.... Όπου φυσικά έκανε αλλά 15'.... Φυσικά η πίτσα έφτασε χλιαρή....

1  Ευχαριστούμε, PwlinaB
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απιστευτη πιτσα ψημενη σε ξυλοφουρνο,το ζυμαρι απλα υπεροχο και πεντανοστιμο.Το προσωπικο ευγενεστατο και η εξυπηρετηση γρηγορη.Το συστηνω ανεπιφυλακτα ειναι απο τις καλυτερες πιτσες που εχω φαει!!!

Ευχαριστούμε, xris t

Pizza Palatino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λουτρά Αιδηψού, Εύβοια

Pizza Palatino: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!