Tripadvisor
Πλατανιώτισσα

“ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ”

Η Ταβέρνα της Δήμητρας
Κουζίνες: Diner

Πήγαμε με την Ενορία μας το Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020 40 άνθρωποι και μας εξυπηρέτησαν όλους μια χαρά! Ωραία παραδοσιακή κουζίνα, νόστιμα πιάτα , τιμές προσιτές και ωραία διακόσμηση! Το συστήνω ανεπιφύλαχτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, axrhstou1

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2020

Κυριακη μεσημερι αποφασιστηκε μια μικρη αποδραση στην εξοχη, επιλογη η Πλατανιωτισσα αφου επισκεφθηκαμε την μοναδικη εκκλησια μεσα στο πλατανι και βολταραμε στο χωριο , επιλεξαμε για φαγητο την ταβερνα της Δημητρας .Εντυπωσιαστηκαμε απο το χωρο , ωραια αυλη μεσα στην φυση, Δοκιμασαμε μανιταρια ψητα τυροπιτα στα καρβουνα και κατσικακι λαδοριγανη ,οι γευσεις αναστατωσαν ευχαριστα τον ουρανισκο μας.Δημητρα σε ευχαριστουμε για την φιλοξενια σου την ευγενεια σου το χαμογελο σου και την θετικη σου ενεργεια .Ηεκδρομη η ταβερνα σου και εσυ μας κερδισαν και θα σε ξαναεπισκεφτουμε συντομα,

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 326dimif
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2019

Πλούσιες και οικονομικες μερίδες και το κυριότερο όλα πεντανοστιμα. Ζεστός χώρος και εξυπηρετικό προσωπικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Katerina_Filia04
Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2019

Παραδοσιακο νοστιμοτατο φαγητο, μεγαλες μεριδες και οικονομικες τιμες !!! Συγχαρητηρια Δημητρα ευχαριστουμε για ολα !!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, xristos t
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2019

Η Φθινοπωρινή βόλτα μας στην όμορφη και γραφική πλατανιωτισσα περιλαμβανει φαγητό στην παραδοσιακή ταβερνα της Δήμητρας όπου το κατσικάκι λαδορίγανη & η χειροποίητη τυρόπιτα της γλυκιάς οικοδεσποινας δεν λείπουν από το τραπέζι μας. Για άλλη μια φορά απόλαυσαμε τα φαγητά σας, τη φύση και το φιλικό- οικογενειακό περιβάλλον! Να είστε καλά! Ευχαριστούμε πολύ

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Ηλιάννα E

Η Ταβέρνα της Δήμητρας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!