“Αρτακη”
Κριτική για: Ντελέκος

Ντελέκος
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2021

Καταπληκτικό φαγητό, φρέσκα θαλασσινά, τα παιδιά ευγενικοτατα!!! Τιμές πολύ καλές!!! Έτυχα μπροστά σε άσχημο περιστατικό αλλα τέτοιες μέρες θα έπρεπε να έχουμε υπομονή αλλιώς καθόμαστε στα σπίτια μας....

Ευχαριστούμε, popf749

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021

Αρχικά κάναμε 1,5 ώρα να παραγγείλουμε, τα μισά από τα φαγητά δεν ήρθαν, τον προσωπικό αγενές, έπρεπε να πάμε μόνοι μας να παρουμε χαρτοπετσέτες και τα κυδώνια (γυαλιστερές είχαμε πει) δεν κουνιόντουσαν με το λεμονι… το αποκορύφωμα, όταν ο ιδιοκτήτης είδε την κριτική μας ήρθε να μου ζητήσει τον λογάκια άρχισε να με βρίζει μπροστά στα παιδιά μου και να με απειλεί! Μετά οι γνωστοί του έτρεξαν να με χλευάσουν στο διαδύκτιο! Ντροπή…

Ευχαριστούμε, MIN1979bc
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021

Έτυχε να επισκεφτώ σήμερα το κατάστημα με την παρέα μου......απλα άψογο φαγητό, τέλεια εξυπηρέτηση, ευγενεστατο προσωπικό συγχαρητήρια!

Ευχαριστούμε, _I808H
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2021

Εξαιρετικο μαγαζι
Ακριβως πανω στο κυμα
Πολυ καλη θεα
Πολυ καλο φαγητο. Πολυ καλες τιμες
Το φαγητο ηρθε γρηγορα
Ευγενικοι ανθρωποι

Ευχαριστούμε, N5819YL_
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2021

Οικονομικά, τεράστιες μερίδες......γρήγορη εξυπηρέτηση! Άψογοι καταστηματάρχες, με το χαμόγελο στα χείλη, όπως και όλο το προσωπικό, σερβις.... Μου έκανε εντύπωση , όταν χρειάστηκε να πάω τουαλέτα, η ευγένεια , και η καλοσύνη από μια κοπέλα από το προσωπικό της κουζίνας! Πώς μετά να μην ξανά πας; Συστήνω ανεπιφύλακτα! 5 αστερια✴️✴️✴️✴️✴️

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, _I808H

Ντελέκος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Αρτάκη, Εύβοια
Νέα Αρτάκη, Εύβοια

Ντελέκος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!