Papigo Towers
Papaevangelou Hotel(Πάπιγκο)
Arkefthos Mountain Hotel(Πάπιγκο)
  • Δωρεάν στάθμευση
Gamila Rocks Mountain Hotel(Αρίστη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ariston Hotel(Πάπιγκο)
  • Υπηρεσία δωματίου
Konitsa Mountain Hotel(Κόνιτσα)
Arhondiko Zarkada(Μονοδένδρι)
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο με σεβασμό στην παράδοση. Πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί οι ιδιοκτήτες που κάνουν ότι μπορούν για να έχει ο ΠΕΛΑΤΗΣ ευχάριστη διαμονή. Ωραίο πρωινό και το εστιατόριο επίσης εξαιρετικό. Όλα προσεγμένα! Εύγε!

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Maria T
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το «Papigo Towers» λειτουργεί ως ξενοδοχείο και ως εστιατορίο. Αρχικά το δωμάτιο μας ήταν πολύ καθαρό περιποιημένο τα σεντόνια πολύ καθαρά κ μύριζαν μαλακτικο . Είχαμε στο δωμάτιο τζάκι το οποίο επιδιώξαμε να έχουμε . Οι υπάλληλοι- ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί εξυπηρετικοί , μας μίλησαν για τα ζαγοροχωρια , τις δραστηριότητες
ΥΓ1 το ξενοδοχείο ήταν αυτό που περιμέναμε
Δεύτερον την λειτουργία του εστιατορίου πρέπει να την προσέξουν λιγάκι περισσότερο διότι οι μακαρονάδες ήταν χάλια αντικειμενικά , όμως οι σαλάτες που φάγαμε ήταν καταπληκτικές

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, george_mik
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την διαμονή μου στο μικρό Πάππιγκο ένα από τα καλύτερα μαγαζιά που επισκέφθηκα για φαγητό ήταν του Papigo Towers το οποίο λειτουργεί και σαν κατάλυμα.Εγώ έμενα σε γειτονικό κατάλυμα αλλά μου το σύστησαν από εκεί που ήμουν για φαγητό και είχαν απόλυτο δίκιο.
Ο χώρος όμορφος με αρκετή ζεστασιά και πολύ ωραία θέα.
Το μενού του μπορεί να ικανοποιήσει όλα τα γούστα είτε είσαι χορτοφάγος είτε είσαι κρεατοφάγος.
Οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό πολύ ευγενικοί και χαμογελαστοί και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν.
Τα φαγητά που έφαγα ήταν πολύ καλά μαγειρεμένα και γευστικά.
Ο χώρος βέβαια προσφέρετε και για καφέ μόνο αν θέλει κάποιος ή να πιεί ένα τσιπουράκι με το μεζέ του μπροστά στο υπέροχο τζάκι.Οι τιμές του φυσιολογικές.
Με χαροποίησε το γεγονός ότι είναι παιδιά που επιχειρούν σε ένα ακριτικό μέρος της Ελλάδος.Συγχαρητήρια λοιπόν για την όμορφη προσπάθεια που κάνετε.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι σόλο
1  Ευχαριστούμε, Konstantinos D
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

φοβερο περιβαλλον, γρηγορο σερβις φαγητου, η αυρα του ξενοδοχειου και των παιδιων καταπληκτικη....ευχαριστουμε για ολα!!! το συνηστουμε ανεπηφυλακτα!!!
η καθαριοτητα ηταν ενα απο τα βασικα που μας αρεσε το φαγητο ηταν τελειο οπως και το χωριο μας αρεσε παρα πολυ και ευχομαστε να το επισκευτουμε και τις καλοκαιρινες εποχες!

Συμβουλή: φοβερη θεα, ησυχο περιβαλλον
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, pemtrx
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και πολύ άνετο,το φαγητό του εστιατορίου πολύ νόστιμο, το πρωίνο πολύ ωραίο,το προσωπικό του ξενοδοχείου πολύ φιλικό και ευγενικό και ήταν υπέροχα στολισμένο για τα Χριστούγεννα!Απίστευτα ευγενικοί όλοι τους και πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν όσο για την θέα....δεν υπάρχουν λόγια!!! Συγχαρητήρια!!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, GeorgeNikos