“ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, ΡΕΜΒΑΣΜΟΣ, ΓΕΥΜΑ, ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ!!!”
Κριτική για: Εστιατόριο Δίας

Εστιατόριο Δίας

Από πού να ξεκινήσω; Από τη θέα που προσφέρεται για θεία ενατένιση; Ή από τα πιό γήϊνα αγαθά του εστιατορίου με τον ανθοστόλιστο κήπο και τις πλούσιες κρεβατίνες, που κρέμονται πάνω από τα τραπέζια, πυκνώνοντας, ιδίως το καλοκαίρι, τη ποθεινότατη σκιά; Από τα σπάνια γλυκά κουταλιού, για άμεση αποκατάσταση του πεσμένου μας γλυκογόνου λόγω πορείας στο υπερκείμενο βουνό; Από το τσίπουρο που γλυκαίνει την κούραση στους αποκαμωμένους μας μύες; Ή από τα γευστικότατα και χορταστικότατα πιάτα του παλιού και αγαπητού αυτού εστιατορίου, προς αναπλήρωση δυνάμεων και ανανέωση υποσχέσεων, για μελλοντικές αναβάσεις ;;;
Δημήτρης + Μαριάννα

Ευχαριστούμε, Dimitris Z

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία μαγειρευτά, ευγενικό προσωπικό, σε εναν πολυ όμορφο χώρος αλλά και κανένα γλυκάκι δε θα με χαλούσε.

Ευχαριστούμε, x_koup
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Οι μυρωδιές του μαγειρευτού την πρώτη βραδιά μου τρύπησαν τη μύτη.
Φάγαμε το επόμενο μεσημέρι περνώντας και μας άρεσε τόσο πολύ που γυρίσαμε επιστρέφοντας από τα βουνά.
Εξαιρετικό σπιτικό φαγητό σε τιμές ανθρώπινες, όταν άλλοι στην περιοχή πουλούν ταραμά για χαβιάρι!

Ευχαριστούμε, StefanosD_13
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το εστιατοριο σε περιοδο οχι αιχμης και επειδη διαβασαμε πολυ καλες κριτικες, οι οποιες δεν ανταποκριθηκαν στα δικα μας γουστα.
Εξυπηρετηση καλη,περιβαλλον συμπαθητικό,μαγειρευτά μέτρια,μπριζόλα καλή,τιμες μέτριες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, 561eleftherial
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενική ιδιοκτήτρια σε οικογενειακή προφανώς επιχείρηση. Γρήγορη παράδοση της παραγγελίας μας. Μετά από μια κουραστική μέρα ήταν ότι χρειαζόμασταν. Εξαιρετική κρεατοσουπα κ υπέροχο κοκκινιστό κ οι μερίδες πάρα πολύ μεγάλες

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, φωτεινη κ

Εστιατόριο Δίας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι

Αρίστη, Ζαγόρι

Εστιατόριο Δίας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!