Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Trip.com
StayForLong
Priceline
Η κριτική έγινε: 19 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ προσεγμένο ξενοδοχείο με καθαρά και πολύ όμορφα δωμάτια. Βρεθήκαμε εκεί για ένα yoga retreat. Πολύ καλή εξυπηρέτηση από όλους τους εργαζόμενους εκεί. Θέα εξαιρετική και το σπα παρά πολύ καλό. Επίσης και το πρωινό παρά πολύ καλό με επιλογές και γεύσεις.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το παρκιγκ είναι σε καλό μέρος και υπάρχουν αρκετά μέρη. Το ξενοδοχείο προσφέρει μεταφορά των πραγμάτων με αυτοκινητάκι.
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, xaris_1990
Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε μια εξαιρετική διαμονή σε έναν υπέροχο, φιλόξενο και εντυπωσιακό χώρο, φτιαγμένο με αγάπη και σεβασμό στο υπέροχο τοπίο. Η εμπειρία μας ξεκίνησε με την ευχάριστη έκπληξη της εντυπωσιακής μας υποδοχή από τον Τάσο, όπου μας έκανε μια λεπτομερή και χρήσιμη ενημέρωση για το χώρο, τις προσφερόμενες υπηρεσίες, ακόμα και το ποιες εκδρομές θα μπορούσαμε να κάνουμε, ώστε να αξιοποιήσουμε άριστα το χρόνο μας. Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο, είχε όλα όσα αναφέρονταν στο site και η καθαριότητα ήταν σε καθημερινή βάση. Το πρωινό από τα πιο πλήρη που έχουμε γευτεί, με καθημερινές εναλλαγές και ποικιλίες! Μας άρεσε, επίσης, ο σωστός προγραμματισμός στη χρήση των spa facilities ( μέχρι 4 άτομα ανά ώρα, για λόγους Covid προστασίας). Τέλος, πολύ χρήσιμη η παροχή υποστήριξης μεταφοράς των αποσκευών μας, από και προς το αυτοκίνητο, μιας και το parking ήταν σε κάποια απόσταση. Ένα μεγάλο Μπραβο σε όλους τους υπεύθυνους και το προσωπικό του ξενοδοχείου!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, John B
Η κριτική έγινε: 29 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο το τριήμερο 25-28 Μαρτίου 2022.Η εμπειρία μας από τη διαμονή μας στο ξενοδοχείο ήταν κάτι παραπάνω από ικανοποιητική. Ξεκινώντας από την τοποθεσία , βρίσκεται σε ένα γραφικό χωριό μοναδικής ομορφιάς. Το μόνο αρνητικό είναι πως δεν έχουν όλα τα δωμάτια παρά πολύ καλή θέα , όπως το δικό μας.Παρ όλα αυτά , τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα, περιποιημένα διατηρώντας παράλληλα το παραδοσιακό ύφος του ξενοδοχείου. Το προσωπικό ήταν απόλυτα ευγενικό , φιλόξενο και πρόθυμο να μας βοηθήσει σε οτιδήποτε χρειαστήκαμε. Το μασάζ από τον Τασο(συγνώμη αν κάνω λάθος το όνομα του, αλλά αυτό είναι νομίζω) ήταν μια μοναδική εμπειρία που μας έκανε να ξεχάσουμε την κούραση της μεγάλης πεζοπορίας που κάναμε. Πραγματικά αξίζει. Όσο για το εστιατόριο πραγματικά τα λόγια δύσκολα μπορούν να περιγράψουν τη γαστρονομική μας εμπειρία . Επιπέδου χρυσού σκούφου και άνω. Αν θα έπρεπε να κάνω μια παρατήρηση είναι ότι υπήρχε διαθέσιμο μόνο ένα κοκτέιλ από τον κατάλογο.
Συνολικά το ξενοδοχείο δικαίωσε τη φήμη του και εκπλήρωσε τις απαιτήσεις μας. Αν δεν μπορείτε να μείνετε στο ξενοδοχείο για οποιοδήποτε λόγο, τουλάχιστον επισκεφθείτε το εστιατόριο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όσον αφορά το πάρκινγκ βρίσκεται περίπου 300 μέτρα από το ξενοδοχείο , αλλά τις αποσκευές τις μεταφέρει υπάλληλος του ξενοδοχείου.
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, kroumeliotis
Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτοι. Ένα τυχαίο Σαββατοκύριακο του Φεβρουαρίου 4 ζευγάρια κλείσαμε δωμάτια για 2 βραδιές. Λόγω εσπευσμενης εισαγωγής στο Νοσοκομείο του πατέρα μου 2 μερες πριν την άφιξη μας, εμεις δεν μπορέσαμε να παμε. Τα αλλα 3 ζευγάρια πηγαν κανονικά και το προηγούμενο βραδυ ενημέρωσαν οτι εμείς δε θα πάμε. Προς έκπληξη μας ο ξενώνας μας χρέωσε κανονικά και τις 2 βραδιές (280 ευρω). Σε επικοινωνία μας με τον ξενώνα μια αγενεστατη υπεύθυνη κρατησεων δήλωσε ότι αυτή είναι η πολιτική τους και αν μας αρέσει. Δηλώσαμε ότι θα δημοσιοποιησουμε τη σταση τους και τοτε 1
λιγο αργότερα μας πηρε τηλ αλλος υπεύθυνος κρατήσεων και μας είπε οτι θα δουν το θέμα και θα μας στείλουν μειλ. Τους προτείναμε να κρατήσουν τη μια βραδιά, οχι ομως και τις 2. Τελικά 8 μέρες αργότερα μας απάντησαν οτι μας δίνουν 2 βραδιές διαμονης ΑΛΛΑ, εδω ειναι ο εμπαιγμος από Κυριακή ως Πέμπτη εκτος Αργιών....δηλαδή ΠΟΤΕ. Δεν είμαστε ουτε αργοσχολοι , ουτε συνταξιούχοι να πάμε καθημερινές και στο κατω κατω δε ζητήσαμε διαμονή, αλλά να χρεωθουμε 1 βραδιά.
Αποδεικνύεται ότι απλά θελαν να μας ξεφορτωθούν. Απαράδεκτοι και αντίεπαγγελματίες. ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥΣ

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
2  Ευχαριστούμε, christosk1973
Η κριτική έγινε: 28 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο κατάλυμα αποτελεί ιδανική επιλογή για ένα ταξίδι στα Ζαγοροχώρια. Συνδυάζει το μοντέρνο στοιχείο που εντοπίζεται στο design των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων και το παραδοσιακό της περιοχής που αναδύεται μέσα από τις επιλογές στο πρωινό και από μικρά στοιχεία που κάνουν τη διαφορά μέσα στον χώρο.
Ζεστά και καθαρά δωμάτια με όμορφη θέα.
Πρωινό με αρκετές επιλογές σε έναν επίσης ζεστό και όμορφο χώρο.
Φιλική εξυπηρέτηση και καθοδήγηση από το προσωπικό.
Δυνατότητα συμμετοχής σε υπηρεσίες σπα κατόπιν συνεννόησης με το προσωπικό.
Λίγα μόλις λεπτά από την πλατεία του Μικρού Παπιγκου με διαθέσιμη υπηρεσία μεταφοράς των αποσκευών από και προς το αυτοκίνητο.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα και το επιλέγω σαν μέρος διαμονής στην επόμενη επίσκεψη μου στο Ανατολικό Ζαγόρι

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, foteini_pav