“Πολύ ακριβό για τις παροχές του!!”
Κριτική για: Restaurant Veranda 1700

Restaurant Veranda 1700

Καθόλου καλό γευστικά!! Τέσσερα κυρίως , μία σαλάτα κ δύο ορεκτικά 190ευρω κολοκυθάκια τηγανιτά στο μικροκυμάτων!!!
Απαράδεκτοι!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, _O8797WW

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εστιατόριο με μαγευτική θέα στο μικρό Παπιγκο.
Πήραμε αγριογουρουνο, μποφτέκια και μοσχαρίσια μπριζόλα.
Ήταν όλα καλοψημένα και πεντανόστιμα.
Το προτεινουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
1  Ευχαριστούμε, dangelmal
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ ωραίο restaurant με πολύ προσεγμένο χώρο και ποικιλία στα φαγητά και στις επιλογές.
Γρήγορη εξυπηρέτηση φιλικό περιβάλλον και ωραία θέα.
Όσα πράγματα δοκιμάσαμε ήταν πολύ νόστιμα και πολύ ωραίο στήσιμο στα πιάτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2022
1  Ευχαριστούμε, xaris_1990
Η κριτική γράφτηκε 4 Απριλίου 2022

Το χειρότερο εστιατόριο που έχω πάει στην ζωή μου. ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ, ΜΙΚΡΕΣ ΜΕΡΙΔΕΣ και ΚΑΜΕΝΟ φαγητό. Όταν έφτασε στο μαγαζί η μεγάλη παρέα μου έπειτα μου από σύσταση φίλου είμασταν λίγο σκεπτικοί γιατί κοιτώντας το μενού λόγω τιμών και διακόσμησης φανταστήκαμε πως είναι γκουρμέ. Όχι, μεγάλο λάθος, δεν ήταν γκουρμέ γιατί οι πατάτες ήταν καμένες, οι φλούδες ήταν κάρβουνο και οι medium μοσχαρίσιες μπριζόλες στεγνές και σκληρές με πολλά καρβουνιασμένα σημεία στις άκρες, το ίδιο και το λουκάνικο που συν της άλλης δεν είχε καμία γεύση. Δεν είμαι καθόλου φαν των γκουρμέ εστιατορίων γιατί μ αρέσουν οι μεγάλες μερίδες αλλά νομίζω το καμένο-καβουρνιασμένο φαγητό δεν είναι γκουρμέ. Οι μερίδες ήταν απίστευτα μικρές, με επιτομή της γελιότητας η σαλάτα με φακές στην οποία αν καθόμασταν να μετρήσουμε πόσες είναι δεν θα μας έπαιρνε πολύ ώρα κ όλο αυτό στην τιμή των 13,50 ευρώ! Να πω πως το θέμα τιμών είναι καθαρά υποκειμενικό γιατί κάποιος με μεγάλη οικονομική άνεση μπορεί να βρίσκει τις τιμές τους λογικές σε αντίθεση με κάποιον άλλον με μικρότερη οικονομική άνεση, ένα όμως είναι το σίγουρο. Αν πεινάτε κ θέλετε να χορτάσετε μην πάτε σ' αυτό το μαγαζί. Να πάτε μόνο για την διακόσμηση κ την θέα ή αν θέλετε τρώγοντας ακριβές μικρές μερίδες να το παίξετε λεφτάδες. Οι καλοφαγάδες μακριά!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, kostasr340
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2021

Νόστιμο φαγητό, πολυ ωραία θεα, ζεστός και όμορφος χώρος, ευγενικό προσωπικό, ποικιλία φαγητων και ποτων.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Pinelopi_ml

Restaurant Veranda 1700: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι
Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι

Restaurant Veranda 1700: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!