Trip.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2021

Ενα πολυ καλο ξενοδοχείο με πλουσιο πρωινο, ησυχο και οικογενειακο περιβαλλον, πολυ καλη εξυπηρετηση, καθαρο δωματιο πληρως εξοπλισμένο και λειτουργικο. Το συνιστώ ανεπιφυλακτα σε ολους, ειδικα για οικογενειες!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, X6640OJ_
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό κατάλυμα στην σκάλα Φούρκας. Τό προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό πάντα με χαμόγελο. Πάρα πολύ καθαρό . Η τοποθεσία ιδανική με υπέροχες παραλίες ειδικά μπροστά στο ξενοδοχείο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ευχαριστούμε πολύ για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, dimitrisgr1985
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020

😎 ΤΟ Greek Pride hotel είναι το καλύτερο ξενοδοχείο της Παραλίας Φουρκασ.
Το Greek Pride Hotel είναι ένας μικρός παράδεισος για μεγάλους και μικρούς,επίσης το ευγενεστατο και πάντα έτοιμο προσωπικό να βοηθήσει όποιονδηποτε χρειαστεί βοήθεια. ΤΟ ΠΡΟΤΕΊΝΩ ΑΝΕΠΙΦΎΛΑΚΤΑ

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 76viktorl
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019

Στις μέρες μας που μείναμε στο ξενοδοχείο ( 27/7-8/8) με την γυναίκα μου (Αγγελική Νικολούδη), ήταν αξέχαστες. Αυτό φάνηκε από την πρώτη ημέρα το ξενοδοχείο όμορφο σε καλή τοποθεσία το δωμάτιο αν κα μικρό ήταν μια ασήμαντη λεπτομέρεια καθώς δεν χρειαστήκαμε μεγαλύτερο το προσωπικό( Ντίνα, Παντελης, Θεονα,Μάγδα, Ειρήνη, Ηλίας, κ.α.) άπο την κορυφή ως τα νύχια κυριολεκτικά σκίζονται για να καλύψει τις ανάγκες όλων των φιλοξενούμενων όχι μόνο τις δίκες μας, όλα δουλεύανε ρολόι. Να μην ξεχάσω το ατού που στα γενέθλια της γυναίκας μου 6/8 της έκαναν έκπληξη με τούρτα που δεν το περίμενα ούτε εγώ. Το φαγητό άριστο τέτοια κοκτέιλ δεν φτιάχνουν ούτε οι καλύτεροι μπασίστα, με αλλά λόγια εννοείται ότι θα ξαναπάμε στο GREEK PRIDE αλλά επειδή Χαλκιδική πήγαμε ήδη δυο φορές θα αργήσουμε λιγάκι για να δούμε κι αλλά μέρη της Ελλάδας. Απλά θα γράψω ένα ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ ή arrivederci ή dasvedanya. Ευχαριστούμε για όλα

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το 105 είχε σκιά καθ όλη την διάρκεια της ημέρας επίσης είχε ησυχία και το στρώμα ήταν γιατροσόφι
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, panos1987
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν το συγκεκριμένο ξενοδοχείο πραγματι όπως διάβασα και σε άλλο σχόλιο , είναι γεμάτο Μαιάνδρους , Λιοντάρια και ήλιους της Βεργίνας , ωστόσο δεν το βρήκα αρνητικό, θεματικό θα το χαρακτήριζα 😁 Το δωμάτιο λίγο μικρό αλλά πολύ καθαρό κάτι που δίνω ιδιαίτερη βαρύτητα. Είναι περισσότερο οικογενειακό και όχι τόσο για ζευγάρια. Η πισίνα μικρή όμως δε μας χρειάστηκε , το προσωπικό ευγενέστατο .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, stzelepis