Agoda.com
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 30/07/21
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2016

Εάν εξαιρέσεις το παλιό κτίριο του ξενοδοχείου τα υπόλοιπα για τα λεφτά του ήταν πολύ καλά. Το δωμάτιο όχι πολύ καλό με παλιά τηλεόραση και χαλασμένες ντουλάπες. Όμως είχε πολύ ωραία πισίνα με φοίνικα στην μέση. Επίσης η θάλασσα πολύ καθαρή αν και χρειάζεται να την καθαρίσουν από τις πέτρες για να είναι πιο εύκολη η πρόσβαση.
το καλύτερο όμως ήταν η φιλοξενία. Οικογενειακή επιχείρηση πολύ καλά παιδιά ιδιαίτερα στο μπαρ. Το φαγητό για τα χρήματά του αρκετά καλό

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια που κοιτάζουν θάλασσα και πισίνα
5  Ευχαριστούμε, VillyLouka
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2016

Μέσα στους καταπρασινους ελαιώνες σε επικλινές σημείο, δίχως δηαδή να υπάρχειι από κάπου εμποδιο προς την θάλασσα ή το κατάφυτο όπισθεν βουνό όλα τα δωμάτια του ξενοδοχείου είναι υπέροχα! Η πισίνα του, οι αθλοπαιδιές και οι προσεγμένοι χώροι του σου χαρίζουν υπέροχες διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
2  Ευχαριστούμε, thaleia2015
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απαραδεχτο!!!!!! Βρωμικο δωματιο......ιντερνετ ουτε για πλακα στο δωματιο!!!!!! Και ηξερσν οτι πηγα για επαγγελματικο σκοπο!!!!!!Να νε καλα η vodafon!!!!! Α
πο εξυπηρετιση δεν σχολιαζω.........παρκινγ 150 μετρα απο το ξενοδωχειο... .και ξερα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
2  Ευχαριστούμε, Δημητρης Μ
Ο/η Hannah K, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Florida Blue Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητέ Κε Δημήτρη, αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας και για τον χρόνο που διαθέσατε να γράψετε το σχόλιο σας. Τα σχόλια των πελατών μας, θετικά ή αρνητικά, είναι σημαντικά για εμάς καθώς αποτελούν σημαντικό παράγοντα βελτίωσης του ξενοδοχείου μας. Η εξυπηρέτηση των πελατών μας και η ευχάριστη διαμονή τους είναι το υπόβαθρο πάνω στο οποίο χτίζουμε τις υπηρεσίες μας γι' αυτό τον λόγο ζητάμε από τους πελάτες μας να μας ενημερώνουν έγκαιρα για το οποιοδήποτε πρόβλημα αντιμετωπίζουν έτσι ώστε να το λύνουμε άμεσα και αποτελεσματικά. Οι παρατηρήσεις σας για την καθαριότητα και για το ίντερνετ έχουν ληφθεί υπόψιν και θα κάνουμε τις απαραίτητες κινήσεις για τη διόρθωση αυτών. Όσο αφορά για το πάρκινγκ είναι μπροστά και δίπλα από το ξενοδοχείο (περίπου 70 θέσεων) .Συγγνώμη αν λόγω πληρότητας σας δυσκόλεψε να βρείτε θέση αλλά και αυτό κοιτάμε να το επεκτείνουμε. Σε κάθε περίπτωση σας ευχαριστούμε που μας επισκεφτήκατε και σας ζητάμε συγνώμη για ακόμη μια φορά. Θα σας περιμένουμε ξανά κοντά μας ώστε να σας δείξουμε πως τα παρακάτω συμβάντα ήταν μόνο ατυχείς μεμονωμένες περιπτώσεις. Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2016

Εξυπηρετικό προσωπικό ιδιως τα νεα παιδιά που δουλευαν σερβιτόροι στην κουζίνα κι μπαράκι διπλα στην πισίνα. Εσωτερικά μετρια, χρειάζεται περισσότερο καθαριότητα στους διαδρόμους, δωμάτια κι μπαλκόνια. ισως με περισσότερες κοπέλες. Τρεχανε κι δεν προλαβαίνανε τον Αυγουστο. Μπαλκονόπορτα χαλασμένη, τηλεοραση μικρή κι αρχαία.. Εξω πανέμορφα αλλά η πισίνα θα έπρεπε να καθαρίζεται πιο συχνα χωρίς μεγάλη δοση χλωρίου.

Ευχαριστούμε, Christina P

Αγαπητέ Κα Χριστίνα, αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας και για τον χρόνο που διαθέσατε να γράψετε το σχόλιο σας. Τα σχόλια των πελατών μας, θετικά ή αρνητικά, είναι σημαντικά για εμάς καθώς αποτελούν σημαντικό παράγοντα βελτίωσης του ξενοδοχείου μας.Οι παρατηρήσεις για τη καθαριότητα, την μπαλκονόπορτα, την τηλεόραση & την πισίνα εχουν ληφθεί υπόψιν. Ηδη γίνεται ότι είναι δυνατό για την διορθωσή τους. Χαίρομαι που το προσωπικό μας σας ικανοποίησε και θα μεταφερθεί στα αρμόδια τμήματα. Καθημερινός μας στόχος είναι να φεύγουν οι πελάτες μας με τις καλύτερες εντυπώσεις και αναμνήσεις. Αναφορικά με το σχολιό σας για την τιμή θα ληφθεί υπόψιν και θα προσπαθήσουμε να δίνουμε τη καλύτερη σχέση ποιότητας τιμής Σε κάθε περίπτωση σας ευχαριστούμε που μας επισκεφτήκατε και σας ζητάμε συγνώμη για ακόμη μια φορά. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά και να ευχαριστηθείτε την διαμονή σας. Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2016

Ευγενέστατοι, εξυπηρετικότατοι, υπέροχο φαγητό, υπέροχη μουσική όλη μέρα στην πισίνα!
Η μουσική πραγματικά είναι από τα ατού του ξενοδοχείου!
Ένας ελαιώνας με γρασίδι και φυσική σκιά.
Μια υπέροχη πισίνα!
Περάσαμε υπέροχα και το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους δεν ψάχνουν την δηθενιά του πεντάστερου.

1  Ευχαριστούμε, George M