Tripadvisor

Villaggio Cafe Meze
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Καφέ-Μεζεδοπωλείο

Πολύ ζεστό περιβάλλον με ωραία θέα στο ελατόδασος και γευστικούς μεζέδες. Δοκιμάστε κλαμπ με τσαλαφουτι και προσουτο.

Ευχαριστούμε, angelosk418
Ο/η f_doussan, Γενικός Διευθυντής του Villaggio Cafe Meze, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε θερμά για τα πολύ καλά σχόλια και την βαθμολογία σας.
Χαίρομαι ιδιαίτερα που μας προτιμήσατε, και μείνατε αρκετά ικανοποιημένοι τόσο με το χώρο μας όσο και με τις παροχές μας.

Φώτης Δ

Μόλις μπήκαμε στην πλατεία μας κέρδισε!!!!ωραίος καφές εξαιρετική χορτοπιτα❤❤❤και ο ιδιοκτήτης γλυκύτατος και φιλόξενος!!!(ιος λες και κλαις κ.
Φώτη!!!)ευχαριστούμε Πολυ!!!!

1  Ευχαριστούμε, _R4037IE

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στην επόμενη επίσκεψη σας στην πόλη μας ! ! !
Ίσως καταφέρω να έρθω φέτος στο πανέμορφο νησί σας.

Φώτης Δ

Ευχαριστούμε πολυ για την υπεροχη φιλοξενία,πολυ ωραιο φαγητο και διακοσμηση. Ο κ. Φωτης πολυ εξυπηρετικος

Ευχαριστούμε, Antonissplinis

Φώτης Δ

Το συστηνουμε ανεπιφυλακτα ειναι εξαιρετικος χωρος. Τα φαγητα του, τα ποτα ηταν τελεια και προσεγμενα. Η εξυπηρετηση του κ. Φωτη αψογη, μας βοηθησε να μετατρεψουμε τον χωρο του το βραδυ σε club. Τον ευχαριστουμε πολυ. IEK PRAXIS

Ευχαριστούμε, lyosey

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ καλό φαγητό και τρομερή εξυπηρέτηση, επίσης ο χώρος είναι πάρα πολύ ομορφος κ πάρα πολύ ωραία διακοσμημένος!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, giwrgosg376

Φώτης Δ

Villaggio Cafe Meze: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρό Χωριό, Περιοχή Ευρυτανίας

Μέγα Χωριό, Καρπενήσι

Villaggio Cafe Meze: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!