“Νόστιμα φαγητά-αργή εξυπηρέτηση!”

Εστιατόριο Ναουμίδης
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Ένα μπαλκόνι με θέα στην λίμνη Βεγοριτιδα .
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Είχα να το επισκεφθώ χρόνια. Σήμερα λοιπόν μετά απο πολύ καιρό το επισκεφθήκαμε με τον άντρα μου. Ενώ έχει τόσο νόστιμα φαγητά, υστερεί στην εξυπηρέτηση.
Μετά απο τόσο καιρό είδα ότι το εστιατόριο έχει αλλάξει. Έψαχνα λοιπόν τον υπεύθυνο να δώσω το όνομα μου για να μπώ και εγώ στην αναμονή αλλά δε είδα κανένα. Έτρεξα λοιπόν πίσω από ένα σερβιτόρο για να τον ρωτήσω που μου υπέδειξε που να πάω.
ευτυχώς σε εμάς ήρθαν όλα τα πιάτα τα οποία ήταν πεντανόστιμα απλά μόνο η λαχανοσαλάτα είχε τόσο λεμόνι που δε γινόταν να τη φας, κρίμα.
άργησαν να μας φέρουν το κρασί και γενικά οι σερβιτόροι ήταν πανικόβλητοι. τους λυπήθηκα μπορώ να πω.
Και επίσης μας χρέωσαν και το ψωμί το οποίο δε ήρθε ποτέ. Δεν του το είπαμε απλά δε αφήσαμε tip.

Ευχαριστούμε, natasaboo

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θετικα:
Όμορφη διακοσμηση
Φιλικό περιβάλλον
Πώληση παραδοσιακών προϊόντων εντός του μεζεδοπωλείο.
Διακόσμηση
Η τεράστια ζεστη λαγάνα που προσφεραν
Χαμηλές τιμες
Θέα στην λίμνη Βεγοριτιδα
Αρνητικά:
Η κουζίνα τους τίποτα το ιδιαίτερο παραγγειλαμε:
Γριβαδι ( δεν είχε και μας έκανε εντύπωση).
Χταποδι( δεν μας το έφεραν καν)
Τηγ πατάτες, σνίτσελ κοτοπουλο ,καβουρμα καλαμαρακια καπνιστό σκουμπρί ( τα μόνα που ήταν ιδιαίτερα νοστιμα).
Αρνητικό το ότι κάπνιζαν σαν φουγάρα παρά την ένδειξη ότι απαγορευεται.

Ευχαριστούμε, Dimitrios E
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

'Εδωσα 4 αστεράκια , το δικαιο θα ηταν 3,5. Με λιγα λόγια : πολυ καλό περιβάλλον - θεα στη λίμνη , ενδιαφέρουσες επιλογές στον κατάλογο που δεν βρίσκεις ευκολα ( πχ σαλιγκάρια ,εξαιρετικά ) και όσο μπορω να καταλάβω πολύ καλές πρωτες υλες.
Στα αρνητικά : κοντινές έως μηδενικές αποστάσεις στα τραπέζια ( ουσιαστικά ήμασταν σε κοινό γευμα με τα δυο ζευγάρια που κάθισαν δίπλα μας ), κρασι μόνον του εστιατοριου ( πολύ καλό βέβαια ) και οι τιμές τσιμπημένες ειδικά σε σαλάτες - ορεκτικά. .
Αν αξίζει να πάς ? σαφώς ναι και αν βολέψει ευχαρίστως θα ξαναπάω , για σωστες μερίδες φαγητού και εξαιρετική θέα που σε χαλαρώνει . τα υπερθετικά σχόλια όμως για γκουρμέ φαγητο δεν τα συμμερίζομαι.

2  Ευχαριστούμε, Dimitris K
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Όμορφο και ευχάριστο περιβάλλον, με υπέροχη θέα και, φυσικά, εξαιρετικό φαγητό, βασισμένο σε παραδοσιακές συνταγές και Βιολογικά προϊόντα με βάση την υπέροχη Πιπεριά Φλωρίνης.
Να δοκιμάσετε οπωσδήποτε την ψητή στα κάρβουνα Πέστροφα με πουρέ σελινόριζας, τις Γαρίδες σε σάλτσα κόκκινης κολοκύθας και, οπωσδήποτε, την Μουστοπιπεριά!! Φεύγοντας, μπορείτε να ψωνίσετε από τα, δικής του παραγωγής, Βιολογικά προϊόντα. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι θα θέλετε να τα δοκιμάσετε και να τα αγοράσετε ΟΛΑ!!

Ευχαριστούμε, Vaggelis L
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ ωραία ατμόσφαιρα εντός, καταπληκτική θέα στη λίμνη Βεγορίτιδα. Μεγάλες και χορταστικές μερίδες σε πολύ καλές τιμές. Πολύ καλή εξυπηρέτηση, ευγένεια και χαμογελαστά πρόσωπα από το προσωπικό. Αξίζει να το επισκεφτείς και να συνδυάσεις μία εκδρομή προς τη λίμνη.

Ευχαριστούμε, Tachtatzoglou G

Εστιατόριο Ναουμίδης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκλήθρο, Περιοχή Φλώρινας

Agios Athanasios, Περιοχή Πέλλας

Εστιατόριο Ναουμίδης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;