Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2019

Βρεθηκαμε στη Σιφνο και στο verina suites για τις διακοπες του Πασχα. Μονο τα καλυτερα μπορω να πω για το υφος του ξενοδοχειου, μεσα στην απλοτητα του , αισθανομασταν οπως στο σπιτι μας . Το προσωπικο υπεροχο, ευγενικο , εξυπηρετικο , καταρτισμενο. Σας ευχομαι τα καλυτερα και να συνεχισετε ετσι!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Nancy_Jas88
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Terra, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαΐου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας λόγια. Χαιρόμαστε που απολαύσατε τις διακοπές σας στη Σίφνο και τη διαμονή σας στο Verina Suites. Ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο νησί μας!

Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2018

Το δωμάτιο του ξενοδοχείου πολύ ωραίο και απίστευτα λειτουργικό! Το προσωπικό και στη ρεσεψιον και στο πρωινό και πισίνα παρα πολύ καλο και εξυπηρετικό και η τοποθεσία σχεδον διπλα στην παραλία του Πλατύ Γυαλού!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Marina P
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Terra, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Οκτωβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια. Χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας στο Verina Suites κι ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στη Σίφνο πολύ-πολύ σύντομα!

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2018

Από το "καλωσόρισμα" της Νικολέτας που μας υποδέχθηκε στην είσοδο και του Χάρη που μας πρόσφερε το πρώτο μας ποτό, αισθανθήκαμε ότι είχαμε κάνει καλή επιλογή!
Η ευγένεια, ο επαγγελματισμός, το ζεστό τους χαμόγελο, έκαναν ακόμα πιο έντονη την αξία του πολύ προσεγμένου και ρομαντικού χώρου του ξενοδοχείου.
Το δωμάτιο εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα και πεντακάθαρο. Παντού, ακόμα και στους κοινόχρηστους χώρους, επικρατούσε ηρεμία, χωρίς ίχνος θορύβου.
Στο πρωινό, μπορέσαμε να απολαύσουμε το ταλέντο του chef, τρώγοντας ότι πιο υγιεινό και νόστιμο!
Πληροφορηθήκαμε όλα όσα μας χρειαζόντουσαν για την παραμονή μας στο νησί από το υπέροχο προσωπικό. Το μόνο δύσκολο αυτής της διαμονής μας…η ώρα της αναχώρησης….
Ευχαριστούμε για όλα!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
2  Ευχαριστούμε, tsoukalav
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Terra, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2018

Τι υπέροχη κριτική! Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας λόγια. Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τη διαμονή σας στο Verina Suites και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας και την όμορφη Σίφνο πολύ-πολύ σύντομα!

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2016

Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη. Το προσωπικό γραμμής, εξαιρετικό' ξεχωριστοί η Νικολέτα και ο Χάρης! Η τοποθεσία μαγική και το ξενοδοχείο σε απόλυτη αρμονία με τον περιβάλλοντα χώρο. Καθαριότητα, "οικογενειακό" πρωινό, οι άνθρωποι πρόθυμοι, φιλικοί, αλλά και διακριτικοί. Οι χώροι πολύ καλοί. Η σχέση αξίας-τιμής σχετικά καλή, θα μπορούσε να είναι καλύτερη.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, George A
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Terra, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Χαιρόμαστε που απολαύσατε την παραμονή σας στο Verina Suites κι ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2016

Ωραιο design , τέλειοι καναπέδες κρεβάτια γύρω απο Την πισίνα, εξαιρετικό προσωπικό ιδιαιτερα η Νικολετα και ο Χάρης , πεντακάθαρα δωμάτια και ξεχωριστό πρωινο σπιτικό. Πολυ καλη η κυρια που καθάριζε τα δωμάτια.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, Vera K
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Terra, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Μαΐου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Ελπίζουμε να απολαύσατε την παραμονή σας στο Verina Suites και να επιστρέψετε σύντομα στο ξενοδοχείο μας και την πανέμορφη Σίφνο.