Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2016

ονειρικο περιβαλλον με εξαιρετικο προσωπικο παντα στη διαθεση σου νεοι ωραιοι ανθρωποι με ενα χαμογελο αβιαστο σε κανουν να νοιωθεις οτι βρισκεσαι στο σπιτι σου,τα δωματια παρα πολυ καλα με ολες τις ανεσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, ALINABASKET
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το χρόνο σας στο Verina Suites κι ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά στην όμορφη Σίφνο.

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2016

Δωματια πολυ ευχαριστα πεντακαθαρα πρωινο εξαιρετικο room service πισινα. εξαιρετικη 3 λεπτα περπ ατημα για να μπεις στην υπεροχη θαλασσα πρα γματικη ξεκουραση μια και η περιοχη διαθετει εξαιρετικα εστιατορια και μπορει κανεις να μη μετακινηθει με αυτοκινητο και να απολαυσει πραγματικες διακοπες Το προσωπικο ζεστο και εξυπηρετικο.Αξεχαστες Διακοπες!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα τα δωματια ειναι ησυχα με ενδιαφερουσα θεα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, libby i
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας και τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε που περάσατε όμορφα στο ξενοδοχείο μας και στον Πλατύ Γιαλό κι ελπίζουμε να επιστρέψετε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλα.Υπέροχο ξενοδοχειο,καθαρό, με μίνιμαλ αρχιτεκτονική και γευστικό πρωινό, με μεγάλη ποικιλία.
Ηρεμία και ξεκούραση λέξεις που χαρακτηρίζουν τόσο το ξενοδοχείο όσο και όλο το νησί. ❤️
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα, βρίσκεται δίπλα στη θάλασσα.

Ιωάννα-Σωτήρης

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
2  Ευχαριστούμε, Ioanna T
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2016

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας λόγια και την όμορφη κριτική σας. Σας περιμένουμε σύντομα ξανά στο Verina Suites και την πανέμορφη Σίφνο!

Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πάνε είκοσι ένας μήνες που είχαμε ξαναπάει εκεί. Το είχα ερωτευθεί. Μου έδινε την ευκαιρία, να νιώθω σε έναν οικισμό του νησιού ολάνθιστο, με τα πουλιά των δέντρων και της θάλασσας να με ξυπνούν.
Το βρήκα όπως το άφησα στη μνήμη μου, πεντακάθαρο χαμογελαστό παντού, να σου προσφέρει τις προϋποθέσεις μιας διαμονής πολυτελείας, χωρίς να προκαλεί. Με φινέτσα αριστοκρατική. Η ρεσεψιόν κοσμείται από την Νικολέτα, με το χαμόγελο και την επαγγελματική ψυχραιμία που λύνει κάθε αίτημα των ενοίκων. Και το πρωινό, με τα εκλεκτά προϊόντα, και τοπικά, που κάνουν τη μέρα σου να ξεκινά χορτάτη, και με το περιεχόμενο και την ευγενική δεξιότητα του προσωπικού του.
Παντού επικρατει γαλήνη, που μόνο τα πουλιά στους κήπους την διακόπτουν κοσμώντας την, και καμιά βουτιά στην πεντακάθαρη πισίνα.
Έχω και άλλους λόγους να το αγαπώ. Από σύμπτωση, και τις δυό φορές εκεί, γράφτηκαν σελίδες δύο μυθιστορημάτων μου.
Ξημερώματα, λίγο πριν την Ανατολή στις λουλουδιαστές βεράντες των δωματίων του...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, spsamoilis
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2016

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα πολύ ευγενικά σας λόγια. Είναι χαρά μας να σας έχουμε κοντά μας και ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά στο Verina Suites και την όμορφη Σίφνο.

Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2016

Εκπληκτικό ξενοδοχείο (ακριβώς όπως οι φωτογραφίες στο site) και με εξαιρετικό προσωπικό! Η υποδοχή, ο χώρος, τα δωμάτια, το πρωινό αλλά και η τοποθεσία άξιζαν και με το παραπάνω! Θα επανέλθουμε κι αυτή τη φορά για περισσότερες διανυκτερεύσεις! Ευχαριστούμε πολύ για όλα και ειδικά τη Νικολέτα για την ευγένειά της, τις χρήσιμες συμβουλές της και την οικειότητα που μας έκανε να νιώσουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, fforis_13
Ο/η Isidora1903, General Manager του Verina Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουνίου 2016

Σας ευχαριστούμε πολύ για την ενθουσιώδη κριτική σας! Χαιρόμαστε πολύ που περάσατε όμορφα στο Verina Suites και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε πολύ σύντομα στο ξενοδοχείο και στο νησί μας.