“πραγματικα μοναδικο”

Κουζίνες: Θαλασσινά
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

ο ορισμος του μεζεδοπολειου εξαιρετικοι μεζεδες κ καλους συνδιασμους..κ σε προνομιακο σημειο..τιμες λιγο τσουχτερες αλλα αξιζει ..το προτεινω ανεπιφυλακτα

4  Ευχαριστούμε, kadogloy21

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Γεύσεις μοναδικές σε έναν πολύ ωραία διαμορφωμένο χώρο δίπλα στην θάλασσα με πολύ γρήγορο service! Από τα μέρη που επισκέπτεσαι ξανά και ξανά.

1  Ευχαριστούμε, Resort647153
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2017

Εχοντας ακουσει αρκετα για το ω3 , ενα μεσημερι πηγαμε στον πλατυ γιαλο για να φαμε εκει. Ειναι μικρο , με μεγαλα μακροστενα τραπεζια που χωρουν πολλα ατομα και ψηλα σκαμπω , κατι που αρχικα με ξενισε , ομως στην πορεια διαπιστωσα οτι ειναι ανετα. Πηραμε για πρωτα ενα ceviche ψαριου , απιθανο , και μια λευκη ταραμοσαλατα που ηταν αφρος νοστιμοτατη . Για κυριως πηραμε ενα κριθαροτο με γαριδες το οποιο ηταν καταπληκτικο , πολυ γευστικο , και ενα ψητο καλαμαρι με μαγιονεζα δικια τους , φρεσκο και τηγανησμενο οπως πρεπει (οπου αλλου πηγα στο νησι γαριδες καλαμαρια μονο κατεψυγμενα). Οι τιμες του ειναι καπως τσιμπημενες αλλα αξιζει και με το παραπανω ,η καλυτερη αναλογια τιμης ποιοτητας , ειναι μια γευστικη εμπειρια . Ηταν ισως το καλυτερο φαγητο που καναμε στο νησι , και ενας σοβαρος λογος να ξαναπαω στην Σιφνο.

1  Ευχαριστούμε, kromtuise
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η μεγαλυτερη εκπληξη στη συλλογη με τις γαστρονομικες μου εμπειρίες στη Σιφνο είναι το Ω3. Απογευματακι μετα το μπανιο μας το επισκεφθηκαμε, παρ'οτι ειναι εστιατόριο κ οχι ταβερνα το προσωπικο μας δέχτηκε πολυ ανετα με τα μαγιο μας. Το μενου σχετικά μικρο ομως πολυ εύστοχο για το σημειο-νησι-κυκλαδες. Παραγγειλαμε νομιζω 8 η 10 πιατα ναι υπερβολη για 2 ατομα ομως καθε τι που μας σερβιραν ηταν εκπληκτικο. Το highlight το οποιο παραγγειλαμε 2 φορες ηταν το Τιραντιτο Μαγιατικου, αριστο πιάτο τόσο τεχνικα οσο και γευστικα. Οτι φαγαμε σε τυπου 'ωμο' ηταν σαν να βγηκε μολις απο τη θαλασσα. Δεν θα παραγγελνα ξανα σουπια ψητη διοτι νομίζω δεν ειχε το κατι extra που ειχαν τα υπόλοιπα πιατα. Το προσωπικό πολυ φιλικο κ εξυπηρετικο. Το Ω3 ειναι ακριβο αναμφισβητητα ομως το αξιζει. Φάουλ κατα τη γνωμη μου οτι δεν ηρθε καποιο κερασμα απο τον σεφ, υστερα απο τοσα πιατα που παραγγειλαμε. Σίγουρα θα το επισκεφθω ξανα.

2  Ευχαριστούμε, vikaki86
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2017

Καταπληκτικό Φαγητό, Μακράν οι πιο εμπνευσμένες γεύσεις με άριστη πρώτη ύλη και τεχνική!!!!Πάνω στο κύμα, άνετο μαγαζί σαν φιλοσοφία και άριστη εξυπηρέτηση.. Ανυπομωνώ until next time!!!

1  Ευχαριστούμε, O2911SLinfo

Omega3: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλατύς Γιαλός, Σίφνος
Πλατύς Γιαλός, Σίφνος

η Απολλωνία, Σίφνος
η Απολλωνία, Σίφνος

Omega3: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!