Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Mας άρεσε η συμπεριφορά όλων ήταν ευγενικοί και φιλόξενοι,η διακοσμηση των κοινόχρηστων χώρων,η ποκιλία στο πρωινό, η καθαριοτητα και μας έκανε εντύπωση οτι στο ψυγείο μας υπήρχε ενα μεγάλο μπουκάλι εμφιαλωμένο νερό και στον πάγκο της κουζίνας σφουγγάρι για τα πιάτα συσκευασμένο..Θα ξαναμέναμε και θα το προτείνουμε.

Ευχαριστούμε, NHGA
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2019

Πολύ όμορφο και πολύ ξεχωριστό μέρος με εξαιρετικούς και φιλόξενους ανθρώπους .
Ευχαριστώ πολύ τα δύο κορίτσια την Αλεξία και τη Χρύσα για την παρέα τους την προθυμία τους και το γλυκό τους χαμόγελο.
Όλα ήταν εξαιρετικά !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, dimitris_psillakis
Ο/η ChrysoulaCC, Manager του Edem Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Μαΐου 2020

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019

Σε ένα ωραίο κτήμα, μακριά από τη φασαρία, αλλά και τόσο κοντά στη μεγαλύτερη παραλία του νησιού ,στις καφετέριες , στα εστιατόρια. Περιποιημένο και καθαρό ξενοδοχείο με ωραία δωμάτια και μπαλκόνια με θέα στο Αιγαίο. Ηρεμείς πραγματικά, αφού όλα κυλούν ήρεμα! Οι άνθρωποι του ξενοδοχείου εγκάρδιοι κι εξυπηρετικοί, έτοιμοι να σε βοηθήσουν σε ό,τι χρειαστείς. Ακόμα κι απ' την τηλεφωνική επικοινωνία, για να κλείσουμε το δωμάτιο, φάνηκε η τόσο φιλική διάθεση κι ευγένεια. Το πρωινό πολύ καλό με φρέσκα ντόπια προιόντα, ποικιλία και διαφορετικά είδη κάθε μέρα. Άνετο parking. Σίγουρα θα το προτιμήσουμε και την επόμενη φορά . Σας ευχαριστούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, thelxi v

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στην Εδέμ ήταν από τις καλύτερες που έχουμε βιώσει σε ελληνικό νησί. Καταρχάς το προσωπικό είναι ευγενέστατο, εξαιρετικά ευχάριστο και πρόθυμο να μας βοηθήσει με ό,τι χρειαστούμε (λάβαμε και κατατοπιστικές οδηγίες για το τι να κάνουμε και που να φάμε στο νησί). Η τοποθεσία των δωματίων ειναι 3’ με τα πόδια από την υπέροχη παραλία του πλατύ γυαλού, ίσως την καλύτερη του νησιού! Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, και μας έκανε ιδιαίτερη εντύπωση που την 3η ημέρα μας άλλαξαν τις πετσέτες μπάνιου, καθώς και το ότι μας παρείχαν και πετσέτα θαλάσσης!! Επιπλέον το στρώμα του κρεβατιού ήταν πολύ άνετο, το μπάνιο πολύ καθαρό, και μας ενθουσίασε και το μπαλκόνι του δωματίου μας με τέλεια θέα στον κήπο! Τέλος το πρωινό ήταν υψηλότατου επιπέδου, με την μεγαλύτερη ποικιλία φαγητών που έχω δει ποτέ σε ξενοδοχείο/ενοικιαζόμενα δωμάτια σε ελληνικό νησί για την τιμή δωματίου που πληρώναμε! Θα ξαναμέναμε σίγουρα σην Εδέμ και θα τη συστήναμε ανεπιφύλακτα!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Sourtheboss

Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2019

Το δώματιο μας ήταν άνετο και καθαρό !το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό !Το πρωινό με αρκετές επιλογές από τοπικά προϊόντα !κοντα στη θάλασσα και σε μίνι μάρκετ ,ήσυχο και μακριά από την φασαρία ...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Aggeliki R