Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2021

Καταπληκτική τοποθεσία, δίπλα στην παραλία, εύκολα προσβάσιμο και χωρίς ενοχλητική φασαρία
Οι χώροι πανέμορφοι, πεντακάθαροι, με άνετα κρεβάτια και πλήρως επανδρωμένοι με τα απαραίτητα.
Από τα καλύτερα και πιο ασφαλη μέρη για διαμονή!
Οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό μας καλωσόρισαν με τον πιο ζεστό τρόπο! Ευγενικοί και εξυπηρετικοί, ο κύριος Τάσος μας κέρασε πολύ καλο καφέ και η κυρία Ζηνοβια καταπληκτικό φιλφειγ.
Μας εκαναν να αισθανθουμε αμέσως σαν στο σπίτι μας
Εξαιρετικη ποιότητα διαμονής σε σχέση με τις τόσο προσιτές τιμές των δωματίων.
Σίγουρα θα ξαναπροτιμουσα τη Villa Antoniadis σε κάποιο επόμενο ταξίδι μου στη Σίφνο.
Εφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις!
Το συστηνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, regginakr
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ολα ηταν υπεροχα ο χωρος πολυ ομορφος με μια πολυ καθαρη και ομορφη πισινα, τα δωματια καθαρα και ευρυχωρα! Το σημαντικοτερο ειναι οτι ηταν πολυ καλοι ανθρωποι ευγενικοι και πολυ φιλοξενοι! Ο κυριος Τασος ηταν τρομερος τυπος! Σε γενικες γραμμες πολυ καλη επιλογη και σε ομορφο σημειο στον πλατυ γιαλο! Ειχαμε μια τελεια διαμονη!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, thodoris_2121
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

ολα ηταν οπως επρεπε πεντακαθαρα δωματια οπως και η πισινα απολυτη ησυχια το βραδυ για να ηρεμησεις και πανω απο ολα εξαιρετικοι ανθρωποι που απο την πρωτη στιγμη σε κανουν να νιωθεις ανετα.ολα υπεροχα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Lefteris777
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τοςο ευγενικοί άνθρωποι, τόσα όμορφα χαμόγελα και ένα ωραίο μαμαδιστικο πρωινό ειναι αυτά που θυμάμαι απο την επίσκεψη μου ... Το δωμάτιο μας δεν ήταν αρκετά μεγάλο αλλα καθαρό και είχαμε όλα όσα χρειαζόμασταν!!! Η φιλοξενία των ιδιοκτητών απίστευτη !!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, 480xristianap
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2017

Ειναι από τις λίγες φορές που η πραγματικότητα ξεπέρασε την διαδικτυακή εικόνα . Πρόκειται για μια οικογενειακή επιχείρηση, φτιαγμένη με μεράκι από χαμογελαστούς ανθρώπους οι οποίοι γνωρίζουν πως να σε κάνουν να αισθανθείς μέλος της οικογένειας .Περαν αυτού , ο επισκέπτης θα βρει πολύ καθαρά δωμάτια με άμεση πρόσβαση στην παραλία . Η πισίνα είναι αρκετά μεγάλη , περιποιημένη με άνετες ξαπλώστρες για στιγμές χαλάρωσης ενώ ακριβώς δίπλα λειτουργεί μίνι μπαρ απ' όπου μπορείς να απολαύσεις τον καφέ ή το ποτό σου σε προσιτές τιμές .Ενα μεγάλο μπράβο στους ιδιοκτήτες με ένα επίσης μεγάλο ευχαριστώ για την φιλοξενία , γιατί αυτό αισθανθήκαμε ...!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Απλά εξαιρετικό
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Γιάννης Μ