Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2022

Πάνω στην πανέμορφη αμμουδιά του Πλατύ Γιαλού η "Ευφροσύνη" με την φροντίδα και το χαμόγελό της Ειρήνης και του Σπύρου, εγγυάται τις τέλειες διακοπές! Ξυπνήστε πρωί και βουτήξτε στα πεντακάθαρα νερά πρώτοι απ όλους.... θα με θυμηθείτε! Ειρήνη και Σπύρο για 4η χρονιά σας ευχαριστούμε!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, _D1570KH
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσια, άριστα διακοσμημένο δωματιο με όλες τις παροχές π, υπέροχη θέα από το μπαλκόνι, πλούσιο πρωινό και φαγητό αλλά πάνω από όλα η κα Ειρήνη με τα παιδιά της ήταν παρα πολύ εξυπηρετικοί και αξιαγάπητοι !!! Σας ευχαριστούμε πολύ για αυτό το υπέροχο τριήμερο και να μας περιμένετε σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Kelly A
Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2017

Μία πραγματικά αξέχαστη εμπειρία για τον ταξιδιώτη που θέλει να απολαύσει τη θάλασσα και μία υπέροχη διαμονή. Τα δωμάτια είναι κυριολεκτικά επάνω στο κύμα, πεντακάθαρα και καλόγουστα. Δεν θα μιλήσω για την εξυπηρέτηση, παρά για τη φιλοξενία, καθώς μόνο φιλόξενους μπορείς να χαρακτηρίσεις τους ανθρώπους του Ξενοδοχείου, και ιδιαιτέρως την ιδιοκτήτρια, κα Ειρήνη. Μέσα από την καρδιά μας την ευχαριστούμε θερμά για τη φιλοξενία της και τις εκπληκτικές της ταξιδιωτικές πληροφορίες που έκαναν το ταξίδι μας στη Σίφνο ανεπανάληπτο! Είναι σίγουρο, και το έχουμε ήδη υποσχεθεί στον εαυτό μας, πως θα ξαναγυρίσουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, VerPetrou12
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φέτος, μετά απο 10 χρόνια "απουσίας" απο τις Κυκλάδες, αποφασίσαμε με τα ξαδέλφια μας να ξεκουραστούμε στην Σίφνο.
Το συγκεκριμένο κατάλυμα μας το σύστησαν φίλοι που είχαν μείνει πρίν απο δύο χρόνια.
Τι να πρωτοπαινέψω, την τοποθεσία, πάνω στην θάλασσα, την καθαριότητα, την ευγένεια και φιλοξενία της οικογένειας που το διαχειρίζεται, τις πληροφορίες που μας εδωσαν για να γνωρίσουμε το νησί τους και να φάμε την ντόπια ρεβυθάδα και το μαστέλο.
Σίγουρα θα επιστρέψουμε, είναι η ιδανική τοποθεσία για ξεκούραση
το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, vanousia
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2016

Χρόνια στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο και δεν το αλλάζω.Καθάρά δωμάτια επάνω στη θάλασσα και οι άνθρωποι του ξενοδοχείου ευγενικοί και πάντα γελαστοί.Ιδανικό για παιδιά και για ήρεμες οικογενειακές διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, giannism189