“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!”
Κριτική για: Ακρογιάλι

Ακρογιάλι

Απόλυτη καθαριότητα, εξαιρετικά φαγητά, ευγενέστατο προσωπικό, λογικές τιμές, υπέροχη θέα. Προτείνεται ανεπιφύλακτα !!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, steliost404

1 ζευγάρι με δύο παιδιά για μια καλαμάρι, μερίδα καλαμάρι καταψυγμενη, μια μερίδα χόρτα, 4 αναψυκτικά και δύο γαριδομακαροναδες 100 ευρώ.. Τα ίδια ειχαμε παραγγείλει και με καλύτερη θέα στο Πόρτο ραφτη με 60 ευρώ

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 512jehads
Ο/η Παναγιώτης Σ, Ιδιοκτήτης του Ακρογιάλι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Καλημέρα Κύριε /Κυρία ευχαριστούμε για την κριτική σας. Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε με όποιον δήποτε εφικτό τρόπο την απόδειξη πληρωμής διότι δεν ανταποκρίνεται στις τιμές του καταστήματος. Ενδεικτικά σας αναφέρουμε ότι το κόστος των προϊόντων που αναφέρατε είναι 51 €. Σε άλλη περίπτωση ανακαλέστε η διαγράψετε την κριτική σας και δηλώστε επωνυμία και διεύθυνση του καταστήματος που επισκεφτήκατε. Ενημερωτικά σας αναφέρουμε ότι υπάρχει εστιατόριο Ακρογιάλι στην περιοχή του Σουνίου το οποίο ουδεμία σχέση έχει με 'μας. Ευχαριστούμε πολύ εκ’ της διευθύνσεως !!

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό απίστευτη θέα και πολύ φρέσκια τα ψάρια τους κι όχι μόνο
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και συνέχεια να μας ρωτάνε αν είναι όλα καλα και αν χρειαζόμαστε κάτι αλλο.
Επίσης έχει πολύ καλές τιμές το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 74antoniosp
Η κριτική γράφτηκε 14 Απριλίου 2019

Εχθεσ πηγα στο Ναο του Ποσειδωνα στο Σουνιο,γυριζοντασ πηγαμε στο Ακρογιαλι πανω στην θαλασσα!!!! δυστυχωστο φαγητο τουσ κατω απο το μετριο ..μασ.ειπε για μπακαλιαρο με σκορδαλια ,και μασ χρεωσε την σκορδαλα και μασ εφερε νερο εμφιαλομενο χωρισ να μασ ρωτησει και μασ το χρεωσε,γενικα δεν ηταν φρεσκα και καλομαγειρεμενα οτι μασ εφερε .εκει πανε πολυ τουριστεσ κριμα την εικονα που δειχνει,και ακριβα πολυ,οι γοπεσ που εχουν 5ευρω το κιλο το χρεωνε 33 ευρω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Stella P
Ο/η Παναγιώτης Σ, Ιδιοκτήτης του Ακρογιάλι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΙΚΗ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΟΥΝΙΟΥ ΟΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΝΑΟΣ ΤΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ. ΠΕΡΑΝ ΤΟΥΤΟΥ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΑΝ ΣΕΡΒΙΡΙΖΟΜΕΝΟ ΕΙΔΟΣ ΤΙΣ ΓΟΠΕΣ.

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αυτή τη φορά επισκέφθηκα ξανά το μαγαζί με την κοπέλα μου και παραγγείλαμε αστακομακαρονάδα . ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, KONIK_2K

Ακρογιάλι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιά Φώκαια, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ακρογιάλι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!