“Εξαιρετικό εστιατόριο”
Κριτική για: Aelia Restaurant Cafe

Aelia Restaurant Cafe
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Όμορφος χώρος σα να βρίσκεσαι σε νησί, εξαιρετικές γεύσεις, μεγάλες μερίδες, γρήγορο σέρβις και ο μετρ, ο κ. Βαγγέλης έτοιμος να μας εξυπηρετήσει.
Ιδιαίτερα ευχάριστη εντύπωση μου έκαναν τα μέτρα προφύλαξης, που έχουν ληφθεί για το Covid 19. Τα ψωμάκια είναι σε ατομικές συσκευασίες και για να μην υπάρχουν κατάλογοι, το menu είναι εκτυπωμένο στο σουπλά και φυσικά....πετιέται.
Θα το προτιμήσω και για επαγγελματικό δείπνο.

Ευχαριστούμε, RANAE11111
Ο/η aeliarest, Owner του Aelia Restaurant Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολυ για τα καλά σας λογια!

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από τη θάλασσα η καλύτερη επιλογή μαγαζιού για φαγητό.Η ατμόσφαιρα του μαγαζιού οικογενειακή ,το ένα πιάτο καλύτερο απ τ άλλο ,σέρβις εξαιρετικό.
Το πιο σημαντικό απ όλα ήταν τα μέτρα προστασίας τα οποία τηρούνταν και με το Παραπάνω.Το έχω πρώτο στη λίστα επιλογής για να πάω με τη παρέα μ και να φάω τόσο καλά.Ευχαριστω τους ανθρώπους του ΑΕΛΙΑ παρά πολύ .!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, Goulas
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρασκευή βράδυ και ψάχναμε ένα όμορφο μαγαζί να φάμε και ένας φίλος από την παρέα προτείνε το αελια στην αναβυσσο
Αποφασίσαμε να φάμε θαλασσινά και ήταν εξαιρετικά όπως και οι σαλάτες τα ορεκτικά
Το προσωπικό Ευγενεστατο και πρόθυμο Να μας εξυπηρετήσει

1  Ευχαριστούμε, mariapG8108NB
Ο/η aeliarest, Owner του Aelia Restaurant Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2020

Σάς ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2020

Πήγαμε για φαγητό δύο άτομα το Σάββατο βράδυ. Ενώ κάποιος φαινομενικά θα περίμενε να αργήσει να φάει την συγκεκριμένη ώρα με γεμάτο το μαγαζί, το σέρβις ήταν σε άλλο επίπεδο. Οι σερβιτόροι με άψογα αντανακλαστικα μας εξυπηρέτησαν στο έπακρο. Οι κανόνες υγιεινής τηρουμενοι με απόλυτη πειθαρχία διατηρώντας την αίσθηση φιλοξενίας. Ο μετρ Βαγγέλης μας βοήθησε σε ότι χρειαστηκαμε και φρόντιζε για το οτιδήποτε. Αν κάποιος πεινάει όσο πολύ και να έχει συνηθίσει να τρώει οι ποσότητες θα τον αφήσουν έξτρα ικανοποιημένο. Πραγματικά δεν έχουμε να προσαψουμε τίποτα το αρνητικό. Ήταν όλα τόσο προσεγμένα στην εντέλεια που μας έκανε να μπούμε στη διαδικασία να γράψουμε όλη αυτή την κριτική.περιττο να πούμε ότι θα επανέλθουμε και ότι το συνιστούμε ανεπιφύλακτα σε κάποιον για οποιαδήποτε στιγμή κι αν βρεθεί στην περιοχή με όσο κόσμο και να έχει. Θα φάει και θα εξυπηρετηθεί τέλεια. Ευχαριστούμε πολύ

1  Ευχαριστούμε, ErmisMelias
Ο/η aeliarest, Owner του Aelia Restaurant Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλα σας λογια! Θα συνεχίσουμε την προσπάθεια μας με στόχο την ικανοποίηση των επισκεπτών μας!

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ καλό εστιατόριο με εξαιρετική κουζίνα ότι δοκιμάσαμε ήταν πολύ καλό!!! Ευχαριστούμε για το υπέροχο βράδυ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
2  Ευχαριστούμε, GRNICKWSPC

Aelia Restaurant Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιά Φώκαια, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Aelia Restaurant Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!