“Χρυσή μετριότητα”
Κριτική για: Κρήσσα Γη

Κρήσσα Γη
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε βραδακι για φαγητό. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό κ ο χωρος σχετικά όμορφος χωρίς κάτι ιδιαίτερο. Το φαγητό ήταν καλό αλλά ως εκεί. Δεν θα ξαναπηγαινα. Περίμενα περισσότερα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Teacher G

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2020

Γεύσεις που θυμίζουν πραγματικά την Κρήτη. Ότι δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικό.Τιμές ικανοποιητικές. Άψογη εξυπηρέτηση. Ο μαρουβάς δεν μας ξετρέλανε αλλά το έπινες άνετα. Θα ξαναπάμε οπωσδήποτε

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Syridon
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2020

Καλές μερίδες, νόστιμο φαγητό και ικανοποιητικές τιμές με κάποια πιάτα τσιμπημένα. Μείναμε ευχαριστημένοι. Το σέρβις ευγενέστατο. Ωραίο και ζεστό το περιβάλλον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 799mairip
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020

Πήγα Κυριακή μεσημέρι.
Αν εξαιρέσεις το προσωπικό που ήταν εξυπηρετικό, κατά τ'άλλα θα έλεγα ΤΡΑΓΙΚΟ.
Τα ορεκτικά αδιάφορα σε γεύση, απίστευτα μικρές μερίδες και ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.
Πχ. Οι αμανίτες σχάρας είναι δύο πλευρώτους κομμένα στη μέση, τίγκα στο λάδι, στα 6,10 ευρώ. Πιο μικρή μερίδα δεν έχω ξαναδεί...
Να μην πω για τις τηγανιτές πατάτες, όπου η μερίδα ισοδυναμεί με μία μέτρια πατάτα κομμένη.
Α, και για τις οικογένειες με παιδιά όπου νόμιζαν ότι βρισκόντουσαν στη παιδική χαρά. Μας έκαναν το κεφάλι καζάνι...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ
Εννοείται ότι δεν θα ξαναπάω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 310vanat
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020

Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι 2 άτομα.το φαγητό τίποτα το ιδιαίτερο..είχα ένα θέμα υγείας με την γλουτένη και το μόνο που ήταν ασφαλής ήταν η τηγανια και η οφτη πατάτα..Κρητικό μαγαζί και δεν μπορούσα να φάω σχεδον τίποτα....Η κρητική κουζίνα είναι πολύ απλή..όταν όμως δεν την ξέρεις βάζεις σε όλα αλεύρι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, mixalis s

Κρήσσα Γη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαρούσι, Αττική
Μαρούσι, Αττική

Κρήσσα Γη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.