“Πολύ καλή ποιότητα κρεάτων”
Κριτική για: Σουβλακάκι Μαρούσι

Σουβλακάκι Μαρούσι
Περιγραφή: Λειτουργούμε από το 2014 και πλέον είμαστε ένα από τα πιο αναγνωρίσιμα ψητοπωλεία στο Μαρούσι. Σερβίρουμε καθημερινά από τις 12 το μεσημέρι μέχρι τη 1 το βράδυ, ενώ κατά το ίδιο διάστημα διανέμουμε παραγγελίες σε ακτίνα 4 χλμ. Το λαχταριστό σουβλάκι, ο ζουμερός γύρος και οι δροσερές σαλάτες είναι τρεις... καλοί λόγοι για να μας επισκεφτείτε ή να παραγγείλετε από το σπίτι ή το γραφείο σας. Δοκιμάστε μας!
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2021

Η ποιότητα των κρεάτων πολύ καλή και η πίτα αλάδωτη. Φαίνεται σαν να τρως σουβλάκι με λίγες θερμίδες...
Η εξυπηρέτηση των παιδιών σε πολύ καλό επίπεδο και όλες οι γεύσεις ενδιαφέρουσες

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, Dora C

Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλά κρέατα, πολύ καλές μερίδες, καθαριότητα και ευγένεια. Οι σαλάτες του είναι πολύ πάνω από το επίπεδο του μέσου ψητοπωλείου, ευπαρουσιαστες και γευστικές. Γρήγορο delivery. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, themisanas
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2020

Λατρεύω το τυλιχτό του σουβλάκι. Ζουμερό, αλατισμένο και πιπεράτο όσο πρέπει, με καθαρό κρέας και μαλακή πίτα αλλά καθόλου λιπαρή. Οι πατατούλες πραγματικές, μαμαδίστικες και η χωριάτικη σαλάτα φτιαγμένη με καλά ζαρζαβατικά και ψιλοκομένες μαύρες ελιές. Η φέτα του υπέροχη. Και το καλύτερο: η κοπέλα που σερβίρει είναι ένα πραγματικά καλοπροαίρετο παιδί, με έμφυτη ευγένεια και πάντα με χαμόγελο. Μπράβο! Συνεχίστε έτσι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, eva M
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το κρέας που δοκίμασα ήταν εξαιτετικής ποιοτητας. Μου άρεσε πολύ ο γύρος του και πράσινη σαλάτα που δοκίμασα. Η εξυπηρέτηση θέλει βελτίωση γιανά απογειωθεί το μέρος!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, 556antreasl
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο σουβλακι με διαφορα . Νοστιμος και καθαρος γυρος . Ωραιες σαλατες και ωραιο χειροποιητο καλαμακι κοτοπουλο

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, mariabL1195YP

Σουβλακάκι Μαρούσι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαρούσι, Αττική

Σουβλακάκι Μαρούσι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!