“Βραδυ κυριακης”
Κριτική για: Μαζωμός

Μαζωμός
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Ελληνική ναξιακή κουζίνα με ολόφρεσκα αγνά προιόντα απευθείας από το μεγαλύτερο νησί των κυκλάδων! Πατάτες, κρέατα, τυριά και ρακές μας έρχονται κάθε εβδομάδα από το νησί μας ολόφρεσκα! Οι πατάτες Νάξου αλλά και όλα τα υπόλοιπα φαγητά μας μαγειρεύονται με εξαιρετικά παρθένο ελαιόλαδο και το αποτέλεσμα; Αφήνουμε το κρίνετε εσείς!
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017

Συμπαθητικα διακοσμιμενος χωρος.προσωπικο σωστο αλλα μεχρι εκει.το φαγητο τιποτα το ιδιαιτερο και οι τιμες λογικες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, ksotiko2

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017

σπανια πολυ καλα κρεατα ορεκτικα σαλατες οι ανθρωποι ευγενεστατοι μοναδικη γαρδουμπα σπιτικα ολα τα σερβιριζομενα φαγητα και κρασι τσιπουρο σαλατες. μεζεδες ωραιοι καλοφτιαγμενοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Nasos A
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο φαι!!
Απίστευτοι άνθρωποι!!
Απίστευτη εξυπηρέτηση!!
Κατσικονακαροναδα!!!
Ροστο απεραθιτικο!!! Απλα τέλεια όλα!
Οι τιμές πολυ χαμηλές και ειναι αυτο που λέμε value for money!
Αξίζει να πάτε.
Όλα τα Κρεατα τα τυριά και οι πατάτες ειναι απο Νάξο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, arkountiaris
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Παραδοσιακη ναξιωτικη ταβερνα με υπεροχους ποιοτικους παραδοσιακους μεζεδες, τα παιδια που μας σερβιραν σου εβγαζαν μια χαρουμενη διαθεση και ηταν πολυ εξυπηρετικοι... θα ειναι το νεο μου στεκι... το προτεινω σε ολους! Δεν μιλαω βεβαια για τις τιμες ειναι το πιο φτηνο μαγαζι που εχω παει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, duganakoss
Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2016

Πολυ καλο και φτηνο φαγητο.
Ολο το προσωπικο πολυ φιλικο κ προθυμο να εξυπηρετησει, σε κανει να νιωθεις σαν το σπιτι σου.
Εμεις χρειαστηκε να κανουμε εκδηλωση εκει κ απο την πρωτη στιγμη μας εξυπηρετησαν σε ολα.
Ο εσωτερικος χωρος θυμισει ταβερνα χωριου με το τζακι και την αντιστοιχη διακοσμιση. Το παρκινγκ ειναι πολυ ευκολο στην περιοχη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Christos M

Μαζωμός: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαρούσι, Αττική
Χαλάνδρι, Αττική

Μαζωμός: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!