“ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΤΡΕΨΕΙ!!”
Κριτική για: Fifty Fish

Fifty Fish
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Εστιατόριο θαλασσινών με δημιουργική μεσογειακή κουζίνα. Το παραδοσιακό παντρεύεται με το μοντέρνο, οι καπνιστοί και μαριναρισμένοι ψαρομεζέδες με τα ολόφρεσκα ψάρια στην σχάρα, οι μυστικές συνταγές μας με την σύγχρονη ωμοφαγία και τα φιλέτα κάθε είδους,με τα ψαγμένα όστρακα για μυημένους και εκλεκτούς! Απαραίτητη συνοδεία είναι το ιδανικό κρασί από την προσεκτικά επιλεγμένη λίστα μας με Έλληνες παραγωγούς, το ούζο ή το τσίπουρο από τη μεγάλη μας ποικιλία αποσταγμάτων. Μία ολοκληρωμένη γαστρονομική εμπειρία που θα ικανοποιήσει ακόμα και τους πιο απαιτητικούς γευσιγνώστες!
Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ανακαλύψαμε το Fifty Fish τυχαία μέσω delivery και πάθαμε την πλάκα μας! Δεν έχω λόγια για την ποιότητα των υλικών που χρησιμοποιούνται, τον τρόπο παρασκευής, την εμφάνιση, τη γεύση..Είναι χωρίς υπερβολή ένας μικρός γαστρονομικός παράδεισος! Δοκιμάσαμε sushi rolls και nigiri, bao buns kai ceviche salad μέχρι τώρα και ήδη σκεφτόμαστε τι θα παραγγείλουμε την επόμενη φορά! Επίσης αξίζει να αναφερθούμε στο άψογο και φιλικότατο service. Η ομάδα απαρτίζεται από άριστους επαγγελματίες με μεγάλο σεβασμό προς τον πελάτη. Πρόκειται για το απόλυτο must για τους λάτρεις των θαλασσινών, των ψαρικών αλλά και του sushi. Είμαστε σίγουροι ότι θα το λατρέψετε όσο και εμείς!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, masa_78
Ο/η Fifty_Fish, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Fifty Fish, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Νοεμβρίου 2020

Ειλικρινά σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα τόσο θετικά σας σχόλια! Έχετε τονίσει όλα όσα προσπαθούμε να προσφέρουμε στους πελάτες μας! Η φιλοσοφία μας είναι να παρέχουμε την ποιότητα που θα θέλαμε κι εμείς να λαμβάνουμε όταν παραγγέλνουμε κάτι στο σπίτι μας.

Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εκπλήξεων συνέχεια για ένα από τα πιο ποιοτικά σε υλικά μαγαζιά των βόρειων προαστίων. Στην τελευταία μας επίσκεψη εκτός από τα κλασικά αγαπημένα μας πιάτα, τολμήσαμε αν και δεν είμαστε fan να δοκιμάσουμε sushi που ήταν new entry στον κατάλογο, πραγματικά υπέροχα τόσο ο συνδυασμός των υλικών όπως και η ποιότητα. Με υπέροχες επιλογές και για αυτούς που θέλουν να δοκιμάσουν αλλά και για τους λάτρεις του είδους. Tempura uramaki roll και fifty fish uramaki roll οι επιλογές μας που ήταν γευστικότατες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, mjmakis

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική σας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας άρεσε τόσο πολύ η προσθήκη του sushi στις επιλογές μας!!!

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2020

Καταπληκτικός χώρος! Εξαιρετικό φαγητό, πολύ νόστιμες, μοντέρνες κ διαφορετικές γεύσεις που σίγουρα σου μένουν και είναι ένας καλός λόγος να πάρεις και πακέτο αν όχι απλά να το ξανά επισκεφτείς!!

Ευχαριστούμε, 127athinai
Ο/η Fifty_Fish, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Fifty Fish, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Νοεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά από κοντά το συντομότερο δυνατό!

Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2020

Ήρθαμε μετά από αρκετή απουσία λόγω εγκλεισμού και καλοκαιριού και βρήκαμε πάλι αυτό ακριβώς που θέλαμε εξαιρετική ποιότητα νόστιμα πιάτα και ένα ζεστό χαμόγελο . Θα γίνει το στέκι μας

Ευχαριστούμε, drolapas

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια! Ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά, μετά το πέρας των νέων μέτρων!

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2020

Έχω επισκευτεί το μαγαζί 4-5 φορές. Το φαγητό του είναι εξαιρετικό, πολύ καλής ποιότητας, σίγουρα value for money! Το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και εξυπηρετικό.Συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, konstantinospappos
Ο/η Fifty_Fish, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Fifty Fish, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την αξιολόγηση σας! Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά και να δοκιμάσετε τις νέες προτάσεις του χειμερινού μας καταλόγου!

Fifty Fish: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Fifty Fish: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα