“Κατώτερο των περιστάσεων....”
Κριτική για: Λεύκες

Λεύκες
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2022

Ημέρες χριστουγέννων επιλέξαμε για μεσημεριανό φαγητό όπως έχουμε κάνει και στο παρελθόν λόγω του ομολογουμένως πολύ ωραίου χώρου και άκρως στολισμένου.
Ως εδώ καλά. Όμως .... τα υπόλοιπα μάλλον μας απογοήτευσαν. Ότι είπαμε στην αρχική παραγγελία ήρθαν , ότι παραγγέλναμε ενδιάμεσα (πχ επιπλέον κρασί ΄η επιπλέον κάποια πιάτα) ήρθαν με τεράστια καθυστέρηση ή και καθόλου, Το σέρβις , κάποιοι σερβιτόροι ήταν ευγενέστατοι κάποιο-ες είχαν πολύ τουπέ έως ειρωνικοί. Θέλω να είμαι επιεικής γιατί καταλαβαίνω απόλυτα το φόρτο των ημερών κα την πίεση και έως εδώ είμαι έτοιμος να το παρακάμψω, αλλά εκεί που δεν κάνω σκόντο είναι το φαγητό. Πολύ κάτω του μετρίου. Ριζότο που ήρθε σε μορφή σούπας οσομπούκο που ενώ ήταν γευστικό μου πήρε ένα βράδυ και αρκετές σόδες να το χωνέψω και κάποια άλλα πιάτα μάλλον αδιάφορα και όλα αυτά στις γνωστές τιμές εστιατορίου michelen. Τέλος πάντων επειδή στο παρελθόν είχα μείνει αρκετά ικανοποιημένος θέλω να πιστεύω ότι ήταν μια ατυχή συγκυρία. Όμως μάλλον τέλειωσε για μένα αυτό το εστιατόριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 985nadiat

Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστούμε για την εμπειρία ήταν όλα πραγματικά υπέροχα . Το φαγητό μοναδικό και πεντανόστιμο πραγματικά μοναδικοί συνδυασμοί γεύσεων , ακόμα και το ψωμί με τις σως ήταν τέλειο . Οι σερβιτόρες ευχάριστες εξυπηρετικές και η διακόσμηση φυσικά υπέροχη . Φανταστικό μαγαζί

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, siabanis
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ ωραία πιάτα, υπέροχη διακόσμηση και ατμόσφαιρα (η οποία απογειώνεται με τη live μουσική) ενώ, όσον αφορά την εξυπηρέτηση, δεν υπάρχουν λόγια.

Ευχαριστούμε, T2309FNLydia
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Σάββατο μεσημέρι πήγαμε και η εμπειρία μας ήταν πολύ καλή σε όλα τα επίπεδα.
Αρχικά είμαστε τυχεροί διότι δεν είχε πολύ κόσμο. Το σέρβις εξαιρετικό, με ευγενέστατο προσωπικό. Τα φαγητά τους δουλεμένα και καλομαγειρεμένα σε μεγάλη ποσότητα. Οι τιμές τσιμπημένες αλλά είναι ανάλογες της ποιότητας που παρέχουν. Αξίζει κανείς να πάει.

Ευχαριστούμε, Foxesme
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο μαγαζι στην Αθήνα έχει απίστευτο φαγητό και σε προσιτές τιμές μπροστά στην ποιότητα που προσφέρει

Ευχαριστούμε, Konstantinosll

Λεύκες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεύκες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!