Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Το casa βρίσκεται σε ένα όμορφο κόλπο με καθαρά ρηχά νερά και ένα πολύ όμορφο χώρο με τις εγκαταστάσεις τύπου bungalows μετά την Πάτρα. Είναι πολύ καθαρός ο περιβάλλον χώρος καθώς και τα δωμάτια. Διαθέτει 5 πισίνες, η μια φέρει νεροτσουλήθρες, την εκπληκτική grecoland (υπηρεσία φύλαξης και δραστηριοτήτων για παιδιά άνω των 4 χρόνων), και μια τεράστια γκάμα φαγητών για πρωινό, μεσημεριανό και δείπνο με μέτρια ποιότητα. Το προσωπικο είναι πολύ ευγενικό και γενικα είναι μια πολύ καλή επιλογή για καλοκαιρινές διακοπές και οικογένειες. Το συγκρότημα διαθέτει επίσης γήπεδα μπάσκετ ποδοσφαίρου τένις πινγκ πονγκ και μια μεγαλη παιδική χαρα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να δοκιμάσετε τουλάχιστον μια φορά το μενού του Φάρος
1  Ευχαριστούμε, teodorosk2019
Ο/η IOANNIS AVDELAS, General Manager του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2023

Aγαπητέ Θεόδωρε,
Εκτιμούμε ότι αφιερώσατε χρόνο για να μας δώσετε τόσο λεπτομερή κριτική σχετικά με τη
διαμονή σας.Με μεγάλη ικανοποίηση διαπιστώνουμε πως αναχωρήσατε από το ξενοδοχείο μας με θετικές εντυπώσεις από όλες τις ανέσεις και τις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε λοιπόν να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα και να σας προσφέρουμε ακόμα περισσότερες ευχάριστες αναμνήσεις.Σας ευχόμαστε καλό υπόπλοιπο καλοκαιριού.

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2023

Υπέροχο μέρος Υπέροχη εμπειρία!!!Οι διακοπές μας ήτανε μια εβδομάδα που πέρασε τόσο γρήγορα και ευχάριστα τόσο για εμάς όσο και για τα παιδιά!!!Η διαμονή είχε όλα όσα σου υπόσχεται ένα all inclusive ξενοδοχείο χωρίς να χρειάζεται να βγεις καθόλου έξω απο αυτο!Το δωμάτιο του αρκετα ικανοποιητικό, όπως και η καθαριότητα, γεύματά πλούσια με ποικιλία και σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου με ποτά,γλυκά,φαγητά και φρουτα!!!!Το προσωπικό πάντα βοηθητικό με χαμόγελο και προθυμο σε ότι ζητηθεί!Η Κ.Μαρία στο εστιατόριο έτοιμη να σε καλοσωρίσει πάντα, όπως και όλα τα άτομα στη Grecoland που δουλεύουν με ενθουσιασμό,γνώσεις και πολύ όρεξη με τα παιδιά μας!!!!!!Όι πισίνες πολυ ωραίες διαφορετικες για ολα τα γούστα και μια εξ αυτων με 2 τσουλίθρες, η θάλασσα μπροστα απο το ξενοδοχείο ειναι πολυ καθαρή και ο χώρος του μπαρ πολυ ομορφος! Σίγουρα θέλω να ξαναεπισκεφτω αυτο το ξενοδοχειο όπως και η μικρή μας!

1  Ευχαριστούμε, goullieta p
Ο/η IOANNIS AVDELAS, General Manager του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2023

Aγαπητή Στρατηγούλα,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας και για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τη γνώμη σας στο TripAdvisor.
Χαιρόμαστε πολύ όταν είστε και εσείς χαρούμενοι και ικανοποιημένοι απο τη διαμονή σας και την εξυπηρέτηση που λάβατε. Δύναμη μας τα σχόλια σας και οι έπαινοι σας για το εξαιρετικό μας προσωπικό, που φροντίζει ώστε όλα να είναι τέλεια.
Σας ευχαριστούμε και πάλι και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2023

Αυτη τη στιγμη που γράφω ειμαστε στο casa marron. Αύριο φεύγουμε και έχουμε στενοχωρεθει. Περνάμε τόσο όμορφα κ θα θέλαμε να μείνουμε λίγο ακόμα. Ήταν οι πιο ξεκούραστες διακοπές που έχουμε κάνει κ οι πρώτες που επιχειρησαμε με 2 παιδιά, 22 μηνών κ 4 ετών. Το δωμάτιο μας με θέα θάλασσα όμορφο κ καθαρό, το φαγητό εξαιρετικό κ άφθονο και το προσωπικό παραπάνω από εξυπηρετικό και ευγενέστατο. Οι επιθυμίες μας διαταγές! Το ξενοδοχείο είναι πλήρες, με άπειρο κόσμο όμως όλα μαζεύονται κ καθαρίζονται αμέσως και λειτουργούν άψογα. Επειδή αναφέρθηκε σε αρνητικά σχόλια προφανώς παλιότερα, να σημειώσω ότι οι ξαπλώστρες είναι όλες καινούριες κ πεντακάθαρες. Έχει πολλές δραστηριότητες για παιδιά κ μεγάλους, και όμορφες βραδιές στην πλατεία. Το 90% των επισκεπτών είναι οικογένειες με μικρά παιδιά γιατί είναι ένα πολύ kids friendly ξενοδοχείο με πολλές παροχές ειδικά για τις οικογένειες. Σίγουρα ξεχνάω πολλά να αναφέρω αλλά ένα είναι βέβαιο...του χρόνου θα είμαστε πάλι εδώ!❤️

1  Ευχαριστούμε, Eleni A
Ο/η IOANNIS AVDELAS, General Manager του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2023

Αγαπητή Ελένη,
Είναι μεγάλη χαρά για όλους εμάς να λαμβάνουμε θετικά σχόλια για το ξενοδοχείο και τις υπηρεσίες που προσφέρει και ακόμα μεγαλύτερη τιμή να λαμβάνουμε θετικά σχόλια για το προσωπικό μας το οποίο δουλεύει σκληρά για να προσφέρει την αυθεντική Ελληνική Φιλοξενία. Να είστε σίγουροι ότι τα καλά σας λόγια για την ομάδα μας θα μεταφερθούν σε όλους και θα τους δώσει μεγάλη δύναμη να συνεχίσουν να δουλεύουν με όρεξη προς μία και μόνο κατεύθυνση, την ξεκούραση σας.
Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον, μέχρι τότε σας ευχόμαστε υγεία και καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.

Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2023

Άρτια εξυπηρέτηση
Ο,τι πιο ιδιαίτερο το πρόγραμμα grecoland με ενδιαφέρουσες και ποικίλες δραστηριότητες για παιδιά! Τα παιδιά απασχολούνται δημιουργικά και με υπευθυνότητα.
Πολύ φιλική ατμόσφαιρα και νόστιμο φαγητο

2  Ευχαριστούμε, ελευθερια κ

Αγαπητή/έ επισκέπτη/α,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε να μας γράψετε μια τόσο όμορφη κριτική . Ήταν μεγάλη μας χαρά που σας καλωσορίσαμε στο ξενοδοχείο μας. Θα μεταφέρουμε τα θερμά σας λόγια σε όλο το προσωπικό μας.
Σας ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά και ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα.
Mε εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2023

Εξυπηρετικό προσωπικό, όλοι πολύ Ευγενικοι. Το team για τα παιδιά (grecoland) ήταν απίθανο, με πολύ ενδιαφέρουσες δραστηριότητες! Σίγουρα θα ξαναπάμε! Πεντακάθαρο και όμορφα δωμάτια! Καλό φαγητό, καλά ποτά!

1  Ευχαριστούμε, Passport06395027755
Ο/η IOANNIS AVDELAS, General Manager του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2023

Aγαπητοί φιλοξενούμενοι,