Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2023

Άρτια εξυπηρέτηση
Ο,τι πιο ιδιαίτερο το πρόγραμμα grecoland με ενδιαφέρουσες και ποικίλες δραστηριότητες για παιδιά! Τα παιδιά απασχολούνται δημιουργικά και με υπευθυνότητα.
Πολύ φιλική ατμόσφαιρα και νόστιμο φαγητο

2  Ευχαριστούμε, ελευθερια κ
Ο/η IOANNIS AVDELAS, General Manager του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2023

Αγαπητή/έ επισκέπτη/α,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε να μας γράψετε μια τόσο όμορφη κριτική . Ήταν μεγάλη μας χαρά που σας καλωσορίσαμε στο ξενοδοχείο μας. Θα μεταφέρουμε τα θερμά σας λόγια σε όλο το προσωπικό μας.
Σας ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά και ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα.
Mε εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2023

Εξυπηρετικό προσωπικό, όλοι πολύ Ευγενικοι. Το team για τα παιδιά (grecoland) ήταν απίθανο, με πολύ ενδιαφέρουσες δραστηριότητες! Σίγουρα θα ξαναπάμε! Πεντακάθαρο και όμορφα δωμάτια! Καλό φαγητό, καλά ποτά!

1  Ευχαριστούμε, Passport06395027755
Ο/η IOANNIS AVDELAS, General Manager του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2023

Aγαπητοί φιλοξενούμενοι,
Είναι μεγάλη χαρά για όλους εμάς να λαμβάνουμε θετικά σχόλια για το ξενοδοχείο και τις υπηρεσίες που προσφέρει και ακόμα μεγαλύτερη τιμή να λαμβάνουμε θετικά σχόλια για το προσωπικό μας το οποίο δουλεύει σκληρά για να προσφέρει την αυθεντική Ελληνική Φιλοξενία. Να είστε σίγουροι ότι τα καλά σας λόγια για την ομάδα μας θα μεταφερθούν σε όλους και θα τους δώσει μεγάλη δύναμη να συνεχίσουν να δουλεύουν με όρεξη προς μία και μόνο κατεύθυνση, την ξεκούραση σας.
Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον, μέχρι τότε σας ευχόμαστε υγεία και καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2023

Το ξενοδοχείο κ η διαμονή μας υπέροχη όπως πάντα αλλά η φετινή έκπληξη ήταν το a la carte εστιατόριο στο οποίο φάγαμε με προκαθορισμένη κρατηση, το Faros…. ήταν απλά ονειρική εμπειρία τόσο γευστικά όσο κ απο άποψη περιβάλλοντος κ εξυπηρέτησης. Μπράβο σε όλους σας κ ένα μπράβο στον κ.Γιώργο που είναι πάντα εκεί να εξυπηρετήσει με το χαμόγελο!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, Χριστινα Π
Ο/η IOANNIS AVDELAS, General Manager του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2023

Αγαπητή Χριστίνα,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας και για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τη γνώμη σας στο TripAdvisor.
Χαιρόμαστε πολύ όταν είστε και εσείς χαρούμενοι και ικανοποιημένοι απο τη διαμονή σας και την εξυπηρέτηση που λάβατε. Δύναμη μας τα σχόλια σας και οι έπαινοι σας για το εξαιρετικό μας προσωπικό, που φροντίζει ώστε όλα να είναι τέλεια.
Σας ευχαριστούμε και πάλι και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον στο Casa Marron.

Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2023

Ήταν η πρώτη φορά που επισκεφθήκαμε το GRECOTEL CASA MARRON, και σίγουρα ΔΕΝ θα είναι η τελευταία !
Περάσαμε ένα φανταστικό 5ημερο, και η κόρη μας έβαλε να της υποσχεθούμε ότι θα ξανάρθουμε..
Φανταστικές πισίνες, νεροτσουλήθρες, υπέροχη θάλασσα, άφθονο και νοστιμότατο φαγητό - κυριολεκτικά δεν μπορούσαμε να φάμε άλλο - και πάνω απ'όλα το ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό έκαναν αξέχαστη τη διαμονή μας.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για οικογένειες.
Συγχαρητήρια, ελπίζω να σας ξαναδούμε του χρόνου !

Ευχαριστούμε, _T5627AA
Ο/η IOANNIS AVDELAS, General Manager του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2023

Aγαπητέ Μιχάλη,
Σας ευχαριστούμε βαθύτατα που διαθέσατε τον χρόνο σας για να μοιραστείτε τα θετικά σας σχόλια από τις εμπειρίες που αποκομίσατε κάνοντας τις οικογενειακές καλοκαιρινές σας διακοπές στο Grecotel Casa Marron. Είναι πολύ σημαντικό για εμάς να το γνωρίζουμε διότι στόχος μας είναι οι φιλοξενούμενοί μας να έχουν μόνο όμορφες εμπειρίες και γι΄ αυτό ακριβώς πάντα προσπαθεί όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου μας, δίνοντας όλοι τον καλύτερο εαυτό τους καταβάλλοντας το μέγιστο των δυνατοτήτων τους για την εξυπηρέτηση των φιλοξενούμενών μας. Με μεγάλη ικανοποίηση διαπιστώνουμε πως αναχωρήσατε από το ξενοδοχείο μας με θετικές εντυπώσεις από όλες τις ανέσεις και τις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε λοιπόν να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα και να σας προσφέρουμε ακόμα περισσότερες ευχάριστες αναμνήσεις.

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2023

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο με όλες τις παροχές που αρμόζει σε all inclusive και απόλυτα family friendly! Το φαγητό εξαιρετικό με μεγάλη ποικιλία κατά τη διάρκεια όλης της ημέρας, το δωμάτιο πολύ καθαρό, οι πισίνες πεντακάθαρες και το προσωπικό εξυπηρετικό και φιλικό! Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον κύριο Γιώργο του παραθαλάσσιου εστιατορίου Faros!! Άψογος επαγγελματίας !Θα επιστρέψουμε σύντομα!!

Ευχαριστούμε, Christina Z
Ο/η IOANNIS AVDELAS, General Manager του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιουλίου 2023

Aγαπητή Χριστίνα,