6 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Travelocity141 $
Orbitz.com141 $
CheapTickets141 $
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2021

Για μια ακόμα χρονιά, το ξενοδοχείο αυτό της Grecotel, υπερκάλυψε τις απαιτήσεις μας ακόμα και με τους περιορισμούς που είχαν τεθεί δεδομένης της πανδημίας. Άψογη συμπεριφορά και εξυπηρέτηση, καθαροί και ευχάριστοι χώροι, φαγητό και περιποίηση σε ποσότητα και με ποιότητα. Το προσωπικό, όπως και τις 5 προηγούμενες χρονιές, πάντα διαθέσιμο και χαμογελαστό. Λίγο κατώτερο των προσδοκιών μας ήταν μόνο το προσωπικό της Grecoland που απασχολούσε τα παιδιά χωρίς κέφι και φαντασία (κατά τη γνώμη μου). Υπέροχη όμως ήταν η εκδρομή στο water park της Κυλλήνης, ευχάριστη ανταμοιβή για τη μικρή μας, Ευχαριστούμε πολύ όλους στο Casa Marron, αλλά και την εταιρία συνολικά, για μια ακόμα υπέροχη καλοκαιρινή εξόρμηση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, NatasaC24
Ο/η ioannis avdelas, Γενικός Διευθυντής του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουλίου 2021

Αγαπητή Νατάσα,

Σας ευχαριστούμε βαθύτατα που διαθέσατε τον χρόνο σας για να μοιραστείτε τα θετικά σας σχόλια από τις εμπειρίες που αποκομίσατε κάνοντας τις οικογενειακές καλοκαιρινές σας διακοπές στο Grecotel Casa Marron. Είναι πολύ σημαντικό για εμάς να το γνωρίζουμε διότι στόχος μας είναι οι φιλοξενούμενοί μας να έχουν μόνο όμορφες εμπειρίες και γι΄ αυτό ακριβώς πάντα προσπαθεί όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου μας, δίνοντας όλοι τον καλύτερο εαυτό τους καταβάλλοντας το μέγιστο των δυνατοτήτων τους για την εξυπηρέτηση των φιλοξενούμενών μας.
Με μεγάλη ικανοποίηση διαπιστώνουμε πως αναχωρήσατε από το ξενοδοχείο μας με θετικές εντυπώσεις από όλες τις ανέσεις και τις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε λοιπόν να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα και να σας προσφέρουμε ακόμα περισσότερες ευχάριστες αναμνήσεις.

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2021

Επισκέπτομαι το casa Marron για εκτη συνεχή χρονια, Φέτος δε, με εξεπληξε ευχαριστα διοτι εν μεσω covid-19 και τηρουμενων των πρωτοκόλλων υγειονομικης ασφαλειας, τα υψηλα επιπεδα υπηρεσιων ηταν ακομα καλυτερα. Θελω δε να εκφρασω ιδιαιτερα της ευχαριστιες μου στο προσωπικο που φροντησε τα διαδικαστικα για την επισκεψη μου στο Aqua park του ομιλου στην Κυλληνη καθως και στο προσωπικο του Aqua park για την ζεστη υποδοχη.Τελος το μονο που εχω να προσθεσω ειναι ενα μεγαλο ευχαριστω για την υπερχη Εβδομαδα που περασα εγω και η οικογενεια μου

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Γαβριηλ Σ

Αγαπητέ Γαβριήλ καλησπέρα,

Σας ευχαριστούμε που διαλέξατε το Casa Marron για τις καλοκαιρινές σας διακοπές για έκτη συνεχή φορά και για τα καλά σας λόγια, τα οποία είναι πολύ σημαντικά για εμάς.
Χαιρόμαστε που η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν ευχάριστη. Θέλουμε να είστε σίγουροι ότι όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου προσπαθεί για το καλύτερο, πάντα με διάθεση προσφοράς, αφού η εξυπηρέτηση και η φιλοξενία σας είναι απόλυτη προτεραιότητα για εμάς. Μας κάνει ιδιαίτερα χαρούμενους που μείνατε ικανοποιημένοι και από τις υπόλοιπες υπηρεσίες μας.
Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας και να σας προσφέρουμε ακόμα μία όμορφη Grecotel εμπειρία.

Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2021

Ότι και να πώ για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο της αλυσίδας είναι λιγο. Δεν θα ξεχάσω όμως ποτέ την εκπληκτική προθυμία του προσωπικού και τρομερή εξυπηρετηση που έλαβε η οικογενιά μου. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για ξεκούραστες διακοπές με την οικογένεια και τα παιδιά.

1  Ευχαριστούμε, nikolasapostolou

Αγαπητέ Νικόλα,

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη οικογενειακή αρχές Ιουλίου. Δυστυχώς είχαμε κλείσει σε άλλο ξενοδοχείο της αλυσίδας το οποίο δεν άνοιξε λόγω covid. Τα δωμάτια όχι καλά καθαρισμένα . Η τουαλέτα υποτίθεται απολυμασμενη με κιτρινιλες στη λεκάνη. Η απάντηση στην παρατήρηση μας είναι ότι μπορεί να είναι κίτρινο το καθαριστικό. Φυσικά δεν ήταν κίτρινο. Το ηλεκτρονικό σύστημα check in δεν λειτουργούσε παρόλες τις προσπάθειες των υπαλλήλων. Το εστιατόριο alacarte δεν ήταν ποτέ διαθέσιμο στην εφαρμογή παρόλο που προσπαθήσαμε να κλείσουμε από την πρώτη μέρα για την πεμπτη μας διανυκτέρευση. Ζητήσαμε να πάμε μόνοι μας (οικογένεια) στο γήπεδο μπάσκετ και δεν μας επετραπη .Τελικά μάλλον ο covid τους βόλεψε αρκετά όσον αφορά τις υπηρεσίες. Το φαγητό κατώτερο των προσδοκιών ενός Grecotel. Εννοείται σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογηθηκαν τα χρήματα που δώσαμε και δεν ήταν και λίγα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
3  Ευχαριστούμε, PAPENIS
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020

Το ξενοδοχείο είναι άψογο , οι άνθρωποι πρόθυμοι και εξυπηρετικοί , φαγητό για βασιλιάδες φοβερή παραλία και ακόμα πιο φοβερά είναι τα θαλάσσια σπορ τα οποία μας χάρισαν στιγμές ενθουσιασμού και χαράς (τηρούσαν όλα τα μέτρα ασφαλείας) συνιστώ ανεπιφύλαχτα

Ευχαριστούμε, _R6542XD
Ο/η ioannis avdelas, Γενικός Διευθυντής του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ/ή,