Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019

Επίσκεψη στο ξενοδοχείο για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά. Επίπεδο φαγητού-με εξαίρεση το ιταλικό a la carte- και εξυπηρέτηση προσωπικού αγγίζουν το άριστο και δεν είχαν σχεδόν καμία διαφορά από πέρυσι. Καθαριότητα δωματίου πολύ καλή και σε καθημερινή βάση. Οι ναυαγοσώστες σε όλες τις πισίνες κάνουν πολύ καλά τη δουλειά τους. Πάμε στα αρνητικά...
Απασχόληση παιδιών καμία σχέση με πέρυσι. Παρά το γεγονός ότι ήταν περισσότερο το προσωπικό από την προηγούμενη χρονιά η ποιότητα απασχόλησης έχει υποβαθμιστεί . Η ομάδα πέρυσι παρουσίαζε στη κεντρική πλατεία το πρόγραμμα δραστηριοτήτων , φέτος όποια φορά και να ρώτησα κάποιο από τα παιδιά του προγράμματος πχ τι ώρα είναι το μπάσκετ , η απάντηση ήταν ...να δω το κινητό γιατί δε θυμάμαι. Ας μη συζητήσουμε για την αλλαγή τόπου του table tennis σε μέρος με ήλιο και χωρίς χώρο με ένα τραπέζι αντί για δύο .Ένα άλλο λάθος ότι το family disco μεταφέρθηκε στο αμφιθέατρο όπως και ο κλόουν με το πρόσχημα να μην ενοχλούν τα παιδιά που χορεύουν τους μεγάλους και στη θέση τους είχαμε παιδιά να παίζουν μπάλα η οποία είδα μια φορά να χτυπάει κύριο που έτρωγε. Σύνοψη.... δραστηριότητες αθλητικές ενηλίκων και grecoland κάτω του μετρίου- σε σχέση με αυτά που έζησα πριν 12 μήνες πάντα. Την προηγούμενη χρονιά θα έβαζα άριστα φέτος πέφτω στο πολύ καλό.

Ευχαριστούμε, Paragontas
Ο/η Grecotel_Casa_Marron, Διευθυντής του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Κύριε Καλημέρα.
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για να περάσετε τις καλοκαιρινές οικογενειακές σας διακοπές, καθώς και για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας από τη διαμονή σας στο Grecotel Casa Marron.
Χαιρόμαστε που κάνετε ιδιαίτερη μνεία για την ποιότητα των παροχών του εστιατορίου μας και για τις πισίνες μας, που καθημερινά καθ’ όλη τη διάρκεια λειτουργίας του ξενοδοχείου μας, δέχονται τον μεγαλύτερο όγκο των φιλοξενούμενών μας.
Σχετικά με τα σχόλια που καταθέσατε παραπάνω, αφ ενός μεν λυπούμαστε που αντιλαμβανόμαστε ότι δεν μείνατε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι από την Grecotel εμπειρία σας, αφ ετέρου δε, θα τα μελετήσουμε προσεκτικά για να προσπαθήσουμε να βελτιώσουμε τις προσφερόμενες υπηρεσίες μας.
Θα θέλαμε σε αυτό το σημείο να σας ευχηθούμε να έχετε έναν καλό χειμώνα και να ελπίσουμε ότι θα μείνετε σύντομα και πάλι μαζί μας.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019

Δεύτερη χρονιά που επισκεπτόμαστε το συγκεκριμένο συγκρότημα και εν τέλει σου μένει στο μυαλό η λέξη "ΑΞΊΖΕΙ". Φοβερο περιβαλλον τοσο για τα παιδια οσο και για τα ενήλικες. Το προσωπικό ευγενεστατο ,η καθαριότητα σε όλους τους χώρους και η εξυπηρέτησή τους είναι το Α και το Ω.
Ιδιαίτερη αναφορά και στο spa του συγκροτήματος που η Κυρία Λίτσα όπως και οι άλλοι συνάδελφοι δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό. Ή ζεστασιά και η καλοσύνη της συγκεκριμένης κυρίας σε κάνουν να χαλαρώσεις και να εμπιστευτείς τα έμπειρα χέρια της Χωρίς δεύτερη σκέψη. Σίγουρα θα ήθελες να είναι η μασερ της γειτονιάς σου. Συνεχίστε έτσι!!!

Ευχαριστούμε, Παναγιώτης Κ

Αγαπητέ Κύριε,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε, καθώς και για τα καλά σας λόγια για το Casa Marron. Οι θετικές σας εντυπώσεις είναι απόρροια της συνεχούς προσπάθειας που καταβάλλει το προσωπικό του ξενοδοχείου μας, για να προσφέρει σε όλους τους φιλοξενούμενούς μας ιδανικές διακοπές και να δημιουργήσουμε μαζί όμορφες αναμνήσεις.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά για να έχουμε την ευκαιρία να σας προσφέρουμε μία ακόμα πιο όμορφη εμπειρία Grecotel φιλοξενίας.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας κάνει διακοπές στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο για πολλά συναπτά έτη ξαφνικά ανακαλύπτεις ένα νέο προορισμό στη παραλία της Λακοπετρας!Πληρως ανακαινισμένο,λειτουργικό και όμορφο.Καθαρα οικογενειακός προορισμός .Το προσωπικό άψογο όπως πάντα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, vasileios1

Αγαπητέ Κύριε,

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που επιλέξατε για ακόμα μία φορά το ξενοδοχείο μας για τις οικογενειακές καλοκαιρινές σας διακοπές και για τον κόπο που κάνατε να καταθέσετε την ευχάριστη εμπειρία σας.
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και μας χαροποιεί που είχατε ξανά μία ευχάριστη διαμονή μαζί μας.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά, θα είναι για εμάς η καλύτερη ανταμοιβή.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019

Ιδανικό ξενοδοχείο για οικογένειες . Προσωπικό πάντα με το χαμόγελο, πολλές επιλογές για να κάτσεις να πεις καφέ, φαγητό και χαλάρωση . Εξαιρετικό το πρωινό στο εστιατόριο της παραλίας .Θα ξαναερχόμουνα σίγουρα.

Ευχαριστούμε, Loumos V
Ο/η Grecotel_Casa_Marron, Διευθυντής του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Κύριε/Κυρία,

Σας ευχαριστούμε που διαλέξατε το Casa Marron για τις καλοκαιρινές σας διακοπές και για τα καλά σας λόγια, τα οποία είναι πολύ σημαντικά για εμάς.
Χαιρόμαστε που η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν ευχάριστη.
Ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας και να σας προσφέρουμε ακόμα μία όμορφη Grecotel εμπειρία.

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Διαμονή 5 ημερών και γενικά φύγαμε με θετικές εντυπώσεις! Καταρχήν πολύ ευγενικό το προσωπικό. Οι εξωτερικοί χώροι πεντακάθαροι και περιποιημένοι. Η παραλία σχετικά καλή και πάντα καθαρή γιατί πρωί-πρωί κάποιος την καθάριζε από φύκια ή ότι άλλο, το έβλεπα γιατί πολύ νωρίς πήγαινα για μπάνιο. Το δωμάτιο ανακαινισμένο, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, όμως θα το ήθελα πιο καθαρό, δεν έδιναν την απαιτούμενη προσοχή. Το φαγητό σχετικά καλό, έφαγα κάποια πολύ ωραία φαγητά, όπως υπήρχαν και κάποια άγευστα. Τα παιδιά αν θέλουν έχουν δραστηριότητες στη grecoland, περνάνε ωραία. Θα έπρεπε να υπάρχει και άλλο ένα τραπέζι ping pong γιατί μονίμως περιμένεις στην ουρά και τελικά μπορεί να μην παίξεις!!! Ωραίες πισίνες και νεροτσουλήθρες αλλά όπως γίνεται πάντα πρέπει από νωρίς να πιάνεις ξαπλώστρα! Υπάρχουν βραδυνά event, λίγο βαρετά κάποια από αυτά. Γενικά περάσαμε όμορφα, ξεκούραστα κυρίως, το παιδί μας πέρασε καλύτερα, είναι ένας καλός κοντινός προορισμός για χαλάρωση!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, maxdimk
Ο/η Grecotel_Casa_Marron, Διευθυντής του Grecotel Casa Marron, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2019

Καλησπέρα σας,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε να έχετε μία εμπειρία Grecotel στο ξενοδοχεία μας για τις καλοκαιρινές σας διακοπές. Επίσης είναι πολύ ευχάριστο να διαβάζουμε τα καλά σας σχόλια για τις υπηρεσίες που προσφέρουμε στους κοινόχρηστους χώρους καθώς και για τις υποδομές μας. Όσο για τα αρνητικά σχόλια, πραγματικά λυπούμαστε που σας δυσαρέστησαν κάποιες λεπτομέρειες και δεν μπορέσατε να μείνετε απόλυτα ικανοποιημένοι, προσπαθούμε όμως να αναβαθμίζουμε συνεχώς τις υπηρεσίες μας.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στο Grecotel Casa Μarron.