Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 18/08/22
Hotels.com284 $
Priceline285 $
Travelocity284 $
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για δευτερο συνεχόμενο καλοκαίρι,κομβική τοποθεσία(ανάμεσα σε 1ο και 2ο πόδι της Χαλκιδικής),άψογη καθαριότητα σε όλους τους χώρους,υπερπλήρες το φαγητό,εξυπηρετικότατο το προσωπικό,άνετο το δωμάτιο.Θα ήθελα ένα μεγαλύτερο ιδιωτικο παρκιν με σκέπαστρο.Άριστα από εμένα!

Ευχαριστούμε, R5658BB_
Ο/η Apostolos M, Διευθυντής του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που για δεύτερη φορά αναπεξήλθαμε στις προσδοκίες σας σε ότι αφορά τις διακοπές σας.
Οσο για το στεγασμένο parking, είναι ηδη στα άμεσα σχέδια μας. Και βέβαια θα χαρούμε πού νας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η δεσποινίς Άννα στο κέντρο spa του ξενοδοχείου ειναι
καταπληκτική.. πολύ φιλική σε έκανε να νιώθεις μοναδικά ήρεμη με γνώση και σοβαρότητα του αντικειμένου στο κεντροspa. Μια πραγματική SPA THERAPIST

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, olgavoudouri
Ο/η Apostolos M, Διευθυντής του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή Κα. Ολγα
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να συντάξετε αυτή την αναφορά σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας .Σας ευχαριστούμε επίσης για τα θετικά σας σχόλια για το spa του ξενοδοχείου μας και δεν θα παραλείψουμε να τα μεταφέρουμε κα στην Κα Αννα
Χαιρόμαστε που αντεπεξήλθαμε στις προσδοκίες σας και ελπίζουμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά προσφέροντας σας τέλεια διαμονή

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019

Εξαιρετικό για άλλη μια χρονιά...επιλέξαμε για δεύτερη χρονιά το ξενοδοχείο για την καθαριότητα και τη "σειρά" που υπάρχει σε όλες τις εγκαταστάσεις...ευγενέστατο προσωπικό.. εξαιρετικό το spa και η Άννα που με περιποιήθηκε απίθανη!!το φαγητό άψογο...η παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο και η πισίνα φοβερές αλλά και όλες οι καταπληκτικές παραλίες της Σιθωνίας πολύ πολύ κοντά!!!Ευχαριστούμε πολύ!!!

1  Ευχαριστούμε, evantonakou
Ο/η Apostolos M, Διευθυντής του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη
Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε ειδιαίτερα που μπορέσαμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά και θα κάνουμε ότι είναι δυνατόν να περάσετε ακόμη καλύτερα και την επόμενη φορά που θα μας επισκευθείτε

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2019

Εξαιρετικό δωμάτιο για 2 ενήλικες με 2 μικρά παιδιά με θέα θάλασσα , πολύ καθαρό , κατά την άφιξη μας ,μας περίμενε πιατέλα με φρούτα και κρασί , το ψυγείο του δωματίου( με νερά , χυμούς κρασί ), επιλέξαμε ALL INCLUSIVE ( καλό πρωινό , πλούσιο μεσημεριανό -βραδινό , άφθονο παγωτό γενικά πολύ καλές υπηρεσίες ), φιλότιμες προσπάθειες από τους ανιματέρ για τα παιδιά άν και ο χώρος είναι περιορισμένος, η παραλία μπροστά στο ξενοδοχείο απλά καλή- την διορθώνουν οι παροχές του ξενοδοχείου ( ξαπλώστρες , ομπρέλες, μπάρ με ότι καφέ θες, παγωτό άφθονο , χυμούς , αναψυκτικά ) -, η πισινά μικρή αλλά λειτουργική , Εξαιρετικό το SKY BAR χάνεται το μάτι . Το ξενοδοχείο σε ΟΛΟΥΣ τους χώρους του πεντακάθαρο ( φουλ σεζόν να υπενθυμίσω) με προσωπικό καθαριότητας παντού. Το ξενοδοχείο σε προνομιακή θέση για εξορμήσεις στην Χαλκιδική . Η Διεύθυνση , το προσωπικό σε κουζίνα - σε μπάρ κλπ ευδιάθετο πρόθυμο για εξυπηρέτηση .ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.

Ευχαριστούμε, OB1647
Ο/η Apostolos M, Διευθυντής του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη ΟΒ1647
Σας ευχαριστούμε επίσης για τα πολύ καλά σας σχόλια που αφορούν τις εκαταστάσεις, την παροχή υπηρεσιών και το προσωπικό το ξενοδοχείου
Θα είναι ευχαρίστησή μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον και να κάνουμε τις διακοπές σας ακόμη πιο ευχάριστες

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ένα όμορφο ξεκούραστο τριήμερο στο ξενοδοχείο. Τα δωμάτια ήταν εξαιρετικά (μας αναβάθμισαν σε σουίτα), πεντακάθαροι όλοι οι χώροι, το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό, πάντα χαμογελαστό. Μπράβο στο παλικάρι που μαγειρευε μπροστά μας, ήταν πολύ νόστιμα όλα και πάντα με το χαμόγελο. Μπράβο και στις κοπέλες του spa. Η θάλασσα μπροστά στο ξενοδοχείο ήταν πολύ καλή, οι ξαπλώστρες του ξενοδοχείου αρκετές για όλους, καθαρή η παραλία. Η πισίνα, αν και μικρή, ήταν ο,τι πρέπει, αφού οι περισσότεροι (ειδικά οι ξένοι) πήγαιναν στη θάλασσα. Όσο για το φαγητό, είχε πολύ μεγάλη ποικιλία και ποσότητα, βέβαια σε ποιότητα μαζικής εστίασης, που είναι πολύ λογικό και αναμενόμενο. Περάσαμε υπέροχα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, NikosPap69
Ο/η SermiliaHotel, Guest Relation Team του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που μοιράζεστε την εμπειρία σας στο Sermilia Resort, μέλους του ομίλου Cronwell Collection Greece. Μας χαροποιούν ιδιαίτερα τα θετικά σχόλια για το προσωπικό και τις υπέροχες εγκαταστάσεις μας!
Δίνουμε τον καλύτερό μας εαυτό ώστε η διαμονή του κάθε φιλοξενούμενου να είναι αξέχαστη και μοναδική.
Περιμένουμε να σας υποδεχτούμε και πάλι!
Η Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών του Sermilia