Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 18/08/22
Hotels.com284 $
Priceline285 $
Travelocity284 $
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ένα όμορφο ξεκούραστο τριήμερο στο ξενοδοχείο. Τα δωμάτια ήταν εξαιρετικά (μας αναβάθμισαν σε σουίτα), πεντακάθαροι όλοι οι χώροι, το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό, πάντα χαμογελαστό. Μπράβο στο παλικάρι που μαγειρευε μπροστά μας, ήταν πολύ νόστιμα όλα και πάντα με το χαμόγελο. Μπράβο και στις κοπέλες του spa. Η θάλασσα μπροστά στο ξενοδοχείο ήταν πολύ καλή, οι ξαπλώστρες του ξενοδοχείου αρκετές για όλους, καθαρή η παραλία. Η πισίνα, αν και μικρή, ήταν ο,τι πρέπει, αφού οι περισσότεροι (ειδικά οι ξένοι) πήγαιναν στη θάλασσα. Όσο για το φαγητό, είχε πολύ μεγάλη ποικιλία και ποσότητα, βέβαια σε ποιότητα μαζικής εστίασης, που είναι πολύ λογικό και αναμενόμενο. Περάσαμε υπέροχα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, NikosPap69
Ο/η SermiliaHotel, Guest Relation Team του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που μοιράζεστε την εμπειρία σας στο Sermilia Resort, μέλους του ομίλου Cronwell Collection Greece. Μας χαροποιούν ιδιαίτερα τα θετικά σχόλια για το προσωπικό και τις υπέροχες εγκαταστάσεις μας!
Δίνουμε τον καλύτερό μας εαυτό ώστε η διαμονή του κάθε φιλοξενούμενου να είναι αξέχαστη και μοναδική.

Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2019

Καταπληκτικό προσωπικό, ευγενέστατοι άνθρωποι , πάντα με χαμόγελο ! Καθαρά δωμάτια , πανέμορφη θέα! Πισίνα και δραστηριότητες για παιδιά , παραλία με ξαπλώστρες απέναντι , νόστιμα φαγητά , μεγάλη ποικιλία. Περάσαμε τέλεια!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Βικτώρια Ζ
Ο/η SermiliaHotel, Guest Relation Team του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2019

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τη βαθμολογία σας και για τα κολακευτικά σχόλια σχετικά με τις εγκαταστάσεις και το προσωπικό μας.
Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι!

Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια όμορφη, καλή πρόταση για απόδραση κοντά στην Θεσσαλονίκη. Εξυπηρετικό και χαμογελαστό προσωπικό. Καλό για όσους έχουνε μικρά παιδιά. Η παραλία αρκετά καλή το εστιατόριο όχι κάτι ιδιαίτερο. Το Sky bar ιδανικό με υπέροχη θέα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
2  Ευχαριστούμε, voulgaris_vasilis
Ο/η SermiliaHotel, Guest Relation Team του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Μαΐου 2019

Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο την περίοδο του Πάσχα και είχαμε επιλέξει το πακέτο all inclusive. Πεντακάθαρο, μοντέρνα έπιπλα και άνετο δωμάτιο. Ωραια κλινοσκεπεσματα και πετσέτες. Το μπάνιο τεράστιο με όλα τα απαραίτητα, ακόμα και ζυγαριά! Οκ πρωινό (έλειπε ο φυσικός χυμός πορτοκαλιού ) και τα γεύματα γευστικά. Ωραια τοποθεσία και η παραλία ένα βήμα ,κυριολεκτικά. Τα μόνα αρνητικά ήταν το ασθενές σήμα του wi fi και μια σχετική καθυστέρηση στο check in.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, florak709
Ο/η SermiliaHotel, Guest Relation Team του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Μαΐου 2019

Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2018

Θεωρώ οτι ο χαρακτηρισμός 5αστερο νομιζω οτι υπερβολικός.Το ξενοδοχείο είναι καθαρό, το δωμάτιο στο οποίο διαμέναμε ηταν καλό . Για να πας στην παραλία πρέπει να περάσεις δρόμο,το ίντερνετ στα δωμάτια δεν υπάρχει ,το πρωινό είναι πολλές μέρες το ιδιο ,οσο και το γεύμα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 603vasilisd
Ο/η Apostolos M, Διευθυντής του Elinotel Sermilia Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ Κύριε Vasilis
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να συντάξετε αυτή την αναφορά σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας Ευχαριστούμε επίσης για τα θετικά σας σχόλια για το δωμάτιο και την καθαριότητα.Οσον αφορά τις υποδείξεις σας
να είστε σίγουρος ότι τις λαμβάνουμε σοβαρά υπ' όψιν μας ώστε την επόμενη φορά που θα μας επισκεφθήτε να ανταποκριθούμε πλήρως
στις προσδοκίες σας εκτός απο τον δρόμο φυσικά που δεν μπορουμε να κάνουμε κάτι για αυτό
Με Εκτίμηση