Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 21/08/22
travelup.com
1.465
1.465
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2022

Έμεινα στο ξενοδοχείο τον Ιούνιο του 2022 στο πλαίσιο επαγγελματικού ταξιδιού. Η διαμονή ήταν πολύ ευχάριστη, το δωμάτιο άνετο, καθαρό και η εξυπηρέτηση πολύ επαγγελματική και πρόθυμη. Το φαγητό πολύ γευστικό, ο μπουφές προσεγμένος. Σίγουρα θα το επέλεγα και για διακοπές.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Maria D
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2022

Αγαπητή Maria D,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την θετική σας βαθμολογία! Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε πως η εμπειρία σας στο Aldemar Olympian Village σας άφησε με πλήρη ικανοποίηση. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε περίπτωση που έρθετε Πελοπόννησο .

Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2022

Το επισκέφθηκα για 4η φορά και με χαρά είδα ότι ήταν καλύτερο από την τελευταία φορα, ανακαινισμένα δωμάτια, το service άψογο όπως πάντα, το φαγητό εξαιρετικό , η καθαριότητα καθημερινή και χωρίς ψεγάδια , το προσωπικό φιλικό και πρόθυμο... σέβονται τον επισκέπτη και αυτό φαίνεται παντού... σίγουρα θα το επισκεφθώ ξανά !

1  Ευχαριστούμε, nancypT2189LB
Ο/η Alina Tamarova, General Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουνίου 2022

Αγαπητέ nancypT2189LB,
Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στο Aldemar Olympian Village και για τη θετική σας βαθμολογία. Είμαστε περήφανοι που το δωμάτιο, η εξυπηρέτηση και το προσωπικό συνέβαλαν στη θετική σας εμπειρία. Και πάλι σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Aldemar Olympian Village για τη διαμονή σας σας και ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι.

Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκα το ξενοδοχειο στα πλαισια επαγγελματικου ταξιδιου. Ο περιβαλλων χωρος του ξενοδοχειου ειναι πολυ περιποιημενος και το ξενοδοχειο ειναι ενα μοκρο χωριο που σου παρεχει τα παντα. Τα δωμάτια του ξενοδοχείου είναι ευρύχωρα, ανετα και πεντακάθαρα. Πραγματικά συγχαρητήρια στο τμήμα του housekeeping. Το φαγητό μόνο άψογο μπορώ να το χαρακτηρίσω, ήταν όλα πεντανοστιμα. Οι υπαλληλοι υποδοχης ειναι πραγματικα πολυ ευγενικοι κι εξυπηρετικοι. Τελος,θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όλους τους εργαζόμενους για την ευγένεια, την άμεση εξυπηρέτηση και φυσικά το χαμόγελο τους που σε έκανε να νιώθεις οικεία.

Υ.Γ. Ευχαριστούμε πολύ τη reservation manager του ξενοδοχείου, κυρία Σοφία Δεδε, για την ιδιαίτερη περιποίηση.

Επισκεφτειτε άμεσα το ξενοδοχειο και θα ζήσετε μια μοναδική εμπειρία!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αφεθείτε και απολαύστε τις παροχές του ξενοδοχείου!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, GoPlaces45576141830

Αγαπητέ GoPlaces45576141830,
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την κριτική σας αναφορικά με την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Aldemar Olympian Village. Είμαστε περήφανοι που το δωμάτιο συνέβαλε στη θετική σας εμπειρία. Και πάλι σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Aldemar Olympian Village για τη διαμονή σας σας και ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι.

Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2022

Ήρθα ξανά μετά από 4 χρόνια και όλα ήταν τέλεια! Το δωμάτιο υπέροχο καθαρό κάθε μέρα. Οι πισίνες καθαρές. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό, πάντα με χαμόγελο στο στόμα! Το φαγητό υπέροχο, μεγάλη ποικιλία και εύγευστο. Το μόνο που μου έλειπε σε σύγκριση με προηγούμενες χρονιές ήταν οι σπιτικές μαρμελάδες και η χύμα νουτελα. Ακόμη ήταν κρίμα που δεν λειτουργούσε ακόμα η εσωτερική πισίνα και η πισίνα θαλοσσοθεραπειας.

Ευχαριστούμε, M5378WJliliand

Αγαπητέ M5378WJliliand,
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε την κριτική σας αναφορικά με την πρόσφατη παραμονή σας στο Aldemar Olympian Village. Είναι χαρά μας που μείνατε ικανοποιημένοι με το δωμάτιο, το προσωπικό και το φαγητό. Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε πάλι στην επόμενή σας επίσκεψη Skafidia!

Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2022

Αξίζει τα λεφτά του, πολύ ωραία πεντακάθαρα δωμάτια και ειδικά αυτά με την πισίνα, ευγενικό εξυπηρετικό προσωπικό, απίστευτο φαγητό, είναι ότι πρέπει όχι μόνο για παιδιά αλλά και για μας τους μεγάλους. Εμείς είναι σίγουρο ότι θα το επισκεφτούμε ξανά και συγχαρητήρια για την επιλογή προσωπικού, δεν έχω ξαναδεί τέτοια εξυπηρέτηση τους αξίζουν πολλά μπράβο!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Dimitra E
Ο/η Alina Tamarova, General Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουνίου 2022

Αγαπητέ Dimitra E,
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την κριτική σας αναφορικά με την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Aldemar Olympian Village. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε τις υπηρεσίες μας, το φαγητό, το δωμάτιο και το προσωπικό. Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε πάλι στην επόμενή σας επίσκεψη Skafidia!