Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 07/10/21
Lol.travel
1.404
1.404
Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η θάλασσα ήταν πολύ καλή, αμμώδης,για παιδιά,πολύ καθαρή.Το φαγητό μέτριο προς καλό.Οι πισίνες αρκετά καλές.Το δωμάτιο θα μπορούσε να είναι καλύτερο..Τα ποτά όχι τόσο καλά.Η περίοδος που πήγαμε δεν είχε πολύ κόσμο και ήταν χαλαρά και άνετα.Αξιζει για μικρές ηλικίες παιδιών και για ξεκούραση.Αρκετα μεγάλη η απόσταση από τα δωμάτια μας στη θάλασσα και στα εστιατόρια.Αν δεν έχετε πρόβλημα με αυτού του είδους τις διακοπές, είναι μια καλή επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _C5221SN
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2021

Αγαπητε _C5221SN

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας αναφορικά με το Ξενοδοχείο μας.

Με μεγάλη μας χαρά δεχόμαστε όλα σας τα σχόλια, καθώς ο πρωταρχικός μας στόχος είναι η ικανοποίηση των πελατών μας και η βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών μας σε κάθε τομέα.

Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Aldemar Olympian Village.

Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

4,5
Τα τελευταία 8 χρονια επισκεπτόμαστε την συγκεκριμένη ξενοδοχειακή μονάδα με εξαίρετες εντυπώσεις! Φέτος (και προφανώς λόγω κορονοϊου) έπεσε αρκετά η ποιότητα κ η ποσότητα επιλογής των φαγητών (δεν υπήρχε καν Παιδικος μπουφές όπως άλλες χρονιές).
Το προσωπικό -όπως κάθε χρόνο- εξυπηρετικότατο με φωτεινό παράδειγμα τον κ. Πέτρο στο κεντρικό εστιατόριο.
Το μίνι κλαμπ , αν και με αλλαγές για τα σωστά μέτρα προστασίας, πολύ ικανοποιητικό!
Καθαριότητα άριστη .
Ρεσεψιόν καλή.
Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν επιτρέπονται οι μεταφορές με τα αμαξίδια του ξενοδοχείου (λόγω κορονοϊου) και αν μένετε στα δίχωρα σπιτάκια με την πισίνα είναι αρκετά μακριά το κεντρικό κτίριο (εστιατόρια, μπαρ κλπ) και γενικά εμείς ταλαιπωρηθήκαμε με τα 3 παιδιά και κουβαλημα πετσετων κλπ. Όμως υπάρχει πάντα η επιλογή με το δικό σας αυτοκίνητο ή να νοικιάσετε ποδήλατα .
Πολύ καλή επιλογή για οικογένειες .
Φοβερή παραλία!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, superMario26

Αγαπητε superMario26

Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Aldemar Olympian Village.

Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021

Ωραίο ξενοδοχείο και πολλές παροχές εξαιρετικά όλα τα παιδιά του pathos animation team κάνουν τα πάντα για να περάσεις τέλεια.Η τιμή θα έπρεπε να είναι βέβαια και για τους Έλληνες καλύτερη μιας και Ρώσοι π.χ.πληρωνουν πολύ λιγότερο για τις ίδιες παροχές...

Ευχαριστούμε, _Q7798RI
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουνίου 2021

Αγαπητε _Q7798RI

Σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το ξενοδοχείο μας Aldemar Olympian Village. Μας χαροποίησαν πολύ τα θετικά σας σχόλια και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολάυσατε τις εγκαταστάσεις και υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας. Ευελπιστούμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο σύντομο μέλλον!

Alina Tamarova
Aldemar Resort

Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2021

Ήταν η τρίτη φορά που μείναμε οικογενειακώς στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Κάθε φορά είχαμε μία διαφορετική εικόνα γι αυτό όσον αφορά τα δωμάτια και την διατροφή. Την πρώτη φορά, με μικρά παιδιά, είχαμε κλείσει δωμάτιο στο μεγάλο κτίριο κοντά στην αγορά με θέα κήπο και με πακέτο ημιδιατροφής. Είχαμε μείνει έκθαμβοι με την ομορφιά του ξενοδοχείου και των χώρων του που δεν χόρταινες να τους κοιτάς και να περπατάς στους ατέλειωτους κήπους του. Όμως όσον αφορά την διατροφή συνέβαινε ακριβώς το αντίθετο. Γεύσεις άνοστες και αδιάφορες. Δεν είχα ξανασυναντήσει κάτι τέτοιο ειδικά σε τόσο ακριβής κατηγορίας ξενοδοχείο. Κάποια χρόνια αργότερα, τον Μάιο του 2019 αποφάσισα να κλείσω πακέτο Πασχαλινής διαμονής κατόπιν καλών συστάσεων του ταξιδιωτικού πρακτορείου μου. Το πρόγραμμα του ξενοδοχείου είχε πλέον αλλάξει σε all inclusive και ενώ είμασταν διστακτικοί για το τι θα συναντήσουμε όλα μα όλα ήταν τέλεια. Το δωμάτιο μας ήταν πάλι στο μεγάλο κτίριο δίπλα στην αγορά, αλλά αυτή τη φορά με μεγάλα παιδιά, είχαμε ένα τεράστιο δίχωρο δωμάτιο με δύο υπέροχα μπάνια. Η θέα ήταν προς τις πισίνες. Με μεγάλη μας έκπληξη διαπιστώσαμε ότι η κουζίνα του είχε βελτιωθεί απίστευτα. Ό,τι δοκιμάζαμε ήταν εξαιρετικό και οι παροχές του all inclusive πακέτου πολύ ποιοτικές. Έχοντας μία τέτοια όμορφη εικόνα αποφασίσαμε να κλείσουμε φέτος, για τρίτη φορά, για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος. Μας δόθηκε σπιτάκι στον κήπο. Οι χώροι του πεντακάθαροι αλλά σίγουρα χρειάζονται ανανέωση. Υπήρχε έντονα στον χώρο η μυρωδιά της κλεισούρας και της υγρασίας καθώς μάλλον είμασταν οι πρώτοι του επισκέπτες μετά την επαναλειτουργία του ξενοδοχείου. Το δυσάρεστο ήταν ότι η κουζίνα του είχε γυρίσει στις παλιές γεύσεις. Την πρώτη ημέρα το μεσημεριανό περιλάμβανε αρκετά κατεψυγμένα προιόντα όπως το μπιφτέκι, η κασερόπιτα και οι τηγανητές πατάτες. Απογοήτευση γευστική όσα δοκιμάσαμε. Το ξενοδοχείο είναι ένα κόσμημα. Είναι κρίμα να παραμένει ασυντήρητο και χωρίς ανακαίνιση. Έχουν αρχίσει να φαίνονται τα σημάδια του χρόνου πάνω του. Η επίπλωση και ο χώρος του κυρίως εστιατορίου δεν αρμόζει με την κατηγορία του. Τα τραπέζια είναι τραβηγμένα προς τα μέσα, και ο χώρος μοιάζει με μία χαοτική και σκοτεινή αίθουσα λόγω του σκούρου σκέπαστρου. Υπάρχει τόσο όμορφο τοπίο έξω από αυτόν, που όλοι θα ήθελαν να πίνουν τον καφέ τους το πρωί ή να απολαμβάνουν το βραδινό τους βλέποντας το δειλινό και νιώθοντας το θαλασσινό αεράκι. Μου δόθηκε η εντύπωση ότι με το πακέτο του all inclusive ο κόσμος απλά θα δελεαστεί για να περάσει εκεί τις διακοπές του. Δεν υπάρχει όμως μόνο η ποσότητα υπάρχει και η ποιότητα και θεωρώ ότι σε τέτοιας κατηγορίας ξενοδοχείο θα έπρεπε να δοθεί μεγαλύτερη σημασία σε αυτή. Δεν ξέρω αν θα υπάρξει τέταρτη φορά.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Υπέροχα τα σπιτάκια κήπου με μοιραζόμενη πισίνα για παρέες με παιδιά.
2  Ευχαριστούμε, fantasticfour333
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2021

Αξιότιμε fantasticfour333

Αισθανόμαστε την υποχρέωση να σας εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας για τον χρόνο τον οποίο διαθέσατε για να μας γνωστοποιήσετε τις καλοπροαίρετες παρατηρήσεις σας. Διαβάζοντάς τες, διαπιστώνουμε ότι οι προσφερόμενες υπηρεσίες μας κατά την διάρκεια παραμονής σας στο ξενοδοχείο μας δεν ήταν σύμφωνα με τις προσδοκίες σας. Απώτερος σκοπός μας, είναι η συνεχής βελτίωση των υπηρεσιών μας, προς ικανοποίηση των πολύτιμων πελατών μας όπως εσείς. Το γεγονός ότι αφιερώσατε μέρος από τον χρόνο σας για να αφήσετε τα σχόλιά σας, υποδεικνύει σε εμάς το ενδιαφέρον σας. Σε μελλοντική διαμονή στο ξενοδοχείο μας, θα θέλαμε να μας δώσετε την ευκαιρία να επιληφθούμε τις λεπτομέρειες της διαμονής σας έτσι ώστε να είναι σύμφωνα με τις προσδοκίες σας. Σας ευχαριστούμε και πάλι, διότι χρησιμοποιήσατε το ξενοδοχείο μας κατά την διάρκεια των διακοπών σας και ελπίζουμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στο μέλλον.

Με Εκτίμηση,
Alina Tamarova

Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Λυπάμαι παρά πολύ που γράφω αυτή την κριτική, γιατί το ξενοδοχειο ήταν πολύ ωραιο και το δωμάτιο μου φανταστικό. Όμως το προσωπικό χαλάει όλη αυτή την εμπειρία. Είχα κλείσει μπανγκαλόου για δυο βραδιά, 19 με 21/ 6 και έκαναν λαθος και μου το πέρασαν 18 με 20. Μου έδωσαν βέβαια το κλειδί και εξεπλάγην, αλλά σαν τίμιος άνθρωπος πηγα κανονικά να μείνω την ημερομηνία που είχα πληρώσει. Στις 20 του μήνα το μεσημέρι λοιπόν με πήραν τηλέφωνο και είπαν ότι πρέπει να αποχωρήσω αλλιώς να τους ξανά πληρώσω η αλλιώς η υπόθεση θα πάει στο νομικό τμήμα. Προσπάθησα να τους εξηγήσω ότι έγινε λαθος όμως ήταν ανένδοτοι, χαρακτηριστικά μου είπαν ότι η συνάδελφος κάνει 20 χρόνια τη δουλειά της, λες και ότι κανει κανεις 20 χρόνια μια δουλειά σημαίνει ότι δε θα κάνει λαθος ποτέ και εγώ που επισκέφθηκα πρώτη φορά το ξενοδοχειο προσπάθησα να τους εξαπατήσω. Τελικά πηγα με το κλειδί μου που έλεγε τις σωστές ημερομηνίες και με άφησαν «τιμητικά» να μείνω ακόμα μια μέρα λες και μου κάνανε χάρη. Απαράδεκτη συμπεριφορά, πραγματικά λυπάμαι,δεν πρόκειται να ξανάπαω και θα τους δυσφημίσω σε όλο τον κύκλο μου, που δεν είναι και μικρός.

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, AnthiaKav
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουνίου 2021

Αγαπητη AnthiaKav

Λυπούμαστε και εμείς διαβάζοντας το σχόλιο σας σχετικά με το ξενοδοχείο μας και την απογοήτευση σας που δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας.
Σχετικά με τα σχόλια σας, επιτρεψτε να σας απαντήσουμε ότι την Παρασκευή 18/06 ως walk in και ζητήσατε δωμάτιο για 2 βράδια. Έχουμε ακολουθήσει όλες τις διαδικασίες και κάναμε την ενημέρωση όπως κάνουμε στους πελάτες που κάνουν check in και σας δώσαμε το κλειδί με τις ημερομηνίες 18/06-20/06 να αναγράφονται πάνω στο καρτελάκι του επισκέπτη.
Καταλαβαίνουμε ότι υπήρχε παρεξήγηση και εσείς παρόλα που πήρατε το κλειδί στις 18/6 μπήκατε στο δωμάτιο στις 19/06. Το προσωπικό του ξενοδοχείου προσπαθώντας να λύσει την παρεξήγησή και έχοντας σαν προτεραιότητα την ευχαρίστηση του πελάτη σας πρότεινε να μείνετε χωρίς επιπλέων χρέωση άλλη μια νύχτα. Βαθιά λυπούμαστε που αυτές οι προσπάθειες δεν σας χαροποιήσανε και ειλικρινά θα επιθυμούσαμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε ξανά στο Aldemar Olympian Village και να σας προσφέρουμε τις καλύτερες δυνατές υπηρεσίες.

Σας διαβεβαιώνουμε πως από τα σχόλια και τις εντυπώσεις σας αντλούμε έναυσμα για την συνεχή μας προσπάθεια βελτίωσης της παροχής υπηρεσιών του ξενοδοχείου αλλά και γενικότερα της ξενοδοχειακής αλυσίδας Αldemar Resorts.